Loading ...

خطای بار

به عنوان مثال ، ترامپ به وام دهنده گفت كه او او دو برابر اجاره ای از ساختمان دریافت کرد همانطور که در همان سال ، سال 2017 به مقامات مالیاتی گزارش داد. او همچنین برای یکی از آسمان خراش های امضا شده خود ، واقع در 40 وال استریت ، ارقام متعارفی را در اختیار اشخاص قرار داد.

وام دهندگان دوست دارند روند صعودی را مشاهده کنند. سطح اشغال به عنوان نشانه ای از آنچه آنها "حرکت لیزینگ" می نامند. مطمئناً این شرکت به یک وام دهنده گفته است که 40 وال استریت 58.9٪ در 31 دسامبر 2012 اجاره داده شده بود ، و سپس چند سال بعد به 95٪ افزایش یافت. این شرکت به مقامات مالیاتی گفته است که از 5 ژانویه 2013 ، 81٪ اجاره داده شده است.

ده ها نفر از متخصصین املاک و مستغلات به ProPublica گفتند که آنها توضیحی روشن برای عدم تناقضات متعدد در اسناد مشاهده نمی کنند. نانسی والاس ، استاد امور مالی و املاک و مستغلات در دانشکده بازرگانی هااس در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی گفت: این اختلافات "نسخه های کلاهبرداری" است. "این نوع مسائل درست نیست."

فیلم مرتبط: قاضی دادستان را برای به دست آوردن اظهارنامه مالیاتی ترامپ ترك می كند (تهیه شده توسط CBS News)

فرم مالیات بر املاک در نیویورک اظهار داشت که شخص امضا کننده آنها "صادقانه اظهارات گفته شده" را تأیید می كنند و "پرونده های كاذب منوط به مجازات های مدنی و جزایی قابل اجرا است."

مجازات های دروغگویی به مأمورین مالیاتی یا وام دهندگان ، می تواند قابل توجه باشد ، از جریمه تا مجازات. اتهام کلاهبرداری دو همکار سابق ترامپ ، مایکل کوهن و پل مانافورت ، در حال گذراندن زندان برای جرائمی هستند که شامل جعل سوابق مالیاتی و بانکی است ، برخی از آنها مربوط به املاک و مستغلات است.

"مطمئناً اگر من در دادستانی نشسته می شدم. می خواهم سؤال های بیشتری بپرسم. "گفت آنه میلگرام ، دادستان کل پیشین نیوجرسی که اکنون استاد دانشکده حقوق دانشگاه دانشگاه نیویورک است.

ترامپ پیش از این به دستکاری شماره ها بر روی اسناد مالیاتی و وام خود متهم شده است. کوهن ، از جمله وکیل سابقش اما تجارت ترامپ به طرز چشمگیری مبهم است و سوابق آن به ندرت در سطح وسیع است و تاکنون مدارک و مستند کمی در مورد این ادعاها وجود ندارد.

این یکی از دلایلی است که نهادهای دولتی متعدد ، از جمله دو کمیته کنگره و دفتر دادستان منطقه منهتن دارند. اظهارنامه مالیاتی دونالد ترامپ را به تعویق انداخت. ترامپ مقاومت کرد و نبردهای خود را به دادگاههای فدرال در واشنگتن و نیویورک کشاند. بنابراین این سؤال که آیا بخش های مختلف دولت می توانند اطلاعات مالی رئیس جمهور را ببینند ، اکنون در دو دادگاه تجدید نظر بازی می شود و به نظر می رسد که این مقصد به دادگاه عالی ایالات متحده تحویل داده شده است. به حساب واشنگتن پست از یک سؤال كننده IRS اضافه كنید كه ادعا دخالت سیاسی در رسیدگی به ممیزی رئیس جمهور می كند ، و نتیجه آن چیزی است كه به سود طعنه آمیز در اظهارنامه مالیاتی یك شخص است.

ProPublica اسناد مالیات بر دارایی را با استفاده از آزادی نیویورك به دست آورد. قانون اطلاعات. این اسناد عمومی بود زیرا ترامپ لایحه مالیات بر دارایی خود را هر سال به مدت نه سال پی در پی ، تجدید نظر در پرونده ، میزان سوابق موجود را تجدید نظر می کرد. ما سوابق مالیاتی را با سوابق وام مقایسه کردیم که وقتی وام دهنده ترامپ ، Ladder Capital ، بدهی در دارایی های خود را به عنوان بخشی از اوراق بهادار تحت حمایت وام به فروش رساند.

ProPublica رکورد های چهار ملک را بررسی کرد: 40 وال استریت ، هتل بین المللی ترامپ. و برج ، خیابان 1290 قاره آمریکا و برج ترامپ. اختلافات مربوط به دو مورد از آنها – 40 وال استریت و هتل و برج بین المللی ترامپ – برجسته است.

کارشناسان خاطرنشان كردند كه می توان دلایل موجهی برای اختلاف بین اسناد مالیاتی و وام ایجاد كرد ، اما به نظر می رسد برخی از خلأها وجود دارد. هیچ توجیه منطقی کوین ریوردان ، یک کارشناس تأمین مالی و استاد املاک و مستغلات در دانشگاه ایالتی مونتکلر که بررسی سوابق را انجام داد ، گفت: "واقعاً احساس می کند که دو مجموعه کتاب وجود دارد – مجموعه ای از کتاب ها برای شخص مالیات و مجموعه ای برای وام دهنده است." "استدلال اعداد کار سختی است. این سیاه و سفید است. "

سازمان ترامپ به سوابق مفصلی که توسط ProPublica ارائه شده ، به سوابق پاسخ نداد. رابرت پولاک ، وکیلی که شرکت او ، مارکوس و پولاک ، پرونده های تجدید نظر مالیات بر دارایی ترامپ را با این شهر اداره می کند ، گفت که وی مجاز به بحث درباره اسناد نیست. سخنگوی شرکت مزارس ایالات متحده ، شرکت حسابداری که هزینه های موجود و صورتهای درآمدی این دو ملک را امضا کرده است ، گفت: این شرکت در مورد کار خود برای مشتریان اظهار نظری نمی کند. مجریان با وام دهنده ترامپ ، Ladder Capital ، از نقل قول این داستان خودداری كردند.

در پاسخ به سؤالات ProPublica در مورد اختلافات ، لورا فایر ، معاون مطبوعاتی بیل د بلسیو ، معاون وزیر مطبوعات برای شهردار نیویورك ، از هتل و برج بین المللی ترامپ گفت. ، "شهر در حال جستجوی این ملک است ، و اگر گزارش ناگواری رخ داده است ، ما اقدامات مناسب را انجام خواهیم داد."

مالیات مدت طولانی است که راه آهن سوم برای ترامپ است. مدتها پیش از آنكه وی مشهور نتواند بازپرداخت شخصی خود را علنی كند ، تحقیقات نیویورك تایمز نتیجه گرفت ، ترامپ در طرح های مالیاتی مشاركت داشت كه شامل "تقلب آشكار" بود ، و او "یك راهبردی برای كم ارزش گرفتن از املاك و مستغلات والدینش توسط صدها نفر" تدوین كرده بود. میلیون دلار به اظهارنامه مالیاتی. ”شرکای سابق ترامپ در پاناما در دادخواستی ادعا کردند که این روند در حال انجام است که شرکت مدیریت هتل ترامپ نتوانسته است مالیات میلیون ها دلار در هزینه های دریافتی خود پرداخت کند. سخنگویان ترامپ و شرکت وی هرگونه عدم سوء استفاده مالیاتی را در گذشته انکار کرده اند.

کوهن در ماه فوریه ، به کنگره گفت که ترامپ ارقام بالا یا پایین را تنظیم کرده است ، در صورت لزوم ، برای بدست آوردن وام و جلوگیری از مالیات. کوهن گواهی داد: "این تجربه من بود که آقای ترامپ کل دارایی های خود را هنگامی که به اهداف خود خدمت می کرد ، باد کرد." و کوهن اظهار داشت که "و دارایی های خود را برای کاهش مالیات بر املاک خود کاهش داده است."

دو ساختمان ترامپ با قابل توجه ترین اختلافات مشترک بودند. صفت مالی: هر دو در سال 2015 و 2016 در حالی که ترامپ برای ریاست جمهوری فعالیت می کرد ، مجدداً سرمایه گذاری شدند. وام برای 40 وال استریت – 160 میلیون دلار – در آن زمان بزرگترین بدهی سازمان ترامپ بود.

ثروت 40 وال استریت از زمان ساخت در سال 1930 بارها افزایش یافته و سقوط کرده است. یک بار به طور خلاصه برای بلندترین آسمان خراش در جهان. (قبل از اینکه توسط ساختمان کرایسلر و پس از آن دیگران خاتمه یابد) ، نشانه 71 طبقه قبل از سقوط در بی اعتمادی ، چون چندین بار دست را تغییر داد ، تاریخ نگاری داشته است.

ترامپ در کتاب خود "هرگز تسلیم نشود" می گوید که او تسلیم نشد. 40 وال استریت با قیمت 1 میلیون دلار در طی پایین آمدن بازار در سال 1995. سایرین قیمت را 10 میلیون دلار اعلام کرده اند. ترامپ به املاک رسیدگی به امضای وی را انجام داد ، لابی را در سنگ مرمر و برنز ایتالیایی خنثی کرد و آن را "ساختمان ترامپ" تصحیح کرد. مستاجران مانند آمریکایی اکسپرس به داخل کشور حرکت کردند.

اما اجاره نامه های بزرگ با تحمل فرار از مستاجران با نام بزرگ به طرف میدوتاون رفتند. در سالهای پس از حملات 11 سپتامبر عملیات کمتر تراشه آبی جایگزین آنها شد. در سال های اخیر ، مشکلات بیشتر رخ داده است. به عنوان مثال ، حدود دو سال پیش ، دینان و دلوكا مواد غذایی بالاخره برنامه هایی را برای قرار دادن یك كارخانه 180000 فوت مربعی در طبقه اول با قیمت بالاتر لغو كردند. فضای خالی باقی مانده است.

بنا بر اعلام آژانس رتبه بندی اعتباری مودی ، ساختمان در 40 دیوار تحت تأثیر قرار گرفت و اجاره زیر بازار را شارژ کرد. سود آن در حال كاهش بود.

شركت ترامپ كه بعلت تاريخ ورشكستگي و پيش فرض خود در تلاش براي كسب اعتبار بوده است ، براي كمك به يك مؤسسه مالي در جايي كه دونالد ترامپ با هم ارتباطي داشته است ، مراجعه كرد: نردبان سرمايه ، كه جك ويسلبرگ را استخدام مي كند ، فرزند CFO دیرینه سازمان ترامپ ، آلن ویسلبرگ. نردبان یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری است که بیش از 6 میلیارد دلار دارایی را گزارش می کند. در سال 2015 ، و هنوز هم امروز ، جک وایسلبرگ یک مدیر اجرایی بود که وظیفه اش وام گرفتن بود.

ترامپ و جک وایسلبرگ با هم تاریخ داشتند. جک در بخش تأمین وام خود در UBS ، در سال 2006 ، هنگامی که بانک سوئیس 7 میلیون دلار به ترامپ برای قطعه خود از هتل و برج بین المللی ترامپ وام داده بود. آلن وایسلبرگ در سال 2000 یك كاندیدایی را از ترامپ در یكی از ساختمانهای خود با قیمت زیر 152 هزار و 500 دلار در بازار خریداری كرده بود. او این عمل را سه سال بعد با حدود 148،000 دلار به جك داد. جک این واحد را بیش از سه برابر بیشتر در سال 2006 فروخت. (جک ویسبرگ از اظهار نظر در مورد وام های نردبان یا رابطه وی با سازمان ترامپ خودداری کرد.)

*

حتی با یک وام دهنده دلسوز ، مبارزات را در 40 دیوار انجام می دهد. خیابان معمولاً سؤالاتی را مطرح می کند. نمایندگان ترامپ اگر می خواستند وام جدید با نرخ بهره پایین تر نشان دهند ، می توانند نشانه هایی از سلامت مالی ساختمان را نشان دهند.

به نظر می رسید که آنها داده های قانع کننده ای داشتند. تیم ترامپ به نردبان گفت که اشغال پس از ثبت نام 58.9٪ کم مصرف در 31 دسامبر 2012 ، در حال بازگشت است. از آن زمان ، نمایندگان ترامپ گزارش دادند که این ساختمان مستاجران جدید را امضا کرده است. آنها گفتند که درآمد آنها هنوز کاملاً تحقق نیافته است ، اکثر آنها به دلیل معاملات اجاره آزاد. ریوردان ، که پیش از این مدیر اجرایی مرکز روتگرز برای املاک و مستغلات بود ، گفت: "پس از سال 2015 ، آنها پیش بینی کردند که درآمد افزایش یابد.

" این یک نقطه فروش برای افراد در تجارت است. " وام گیرندگان "می خواهند شغل لیزینگ فوق العاده ای را نشان دهند." ریوردان و سایر کارشناسان گفتند: افزایش شدید شغل در ساختمان ترامپ امری عادی نبوده است.

اسناد ارسال شده به مقامات مالیاتی بر املاک در شهر چنین اثری را نشان نمی دهند. نمایندگان ترامپ به مقامات مالیاتی گزارش دادند كه ساختمان در حال حاضر 81٪ در سال 2012 اجاره داده شده است.

"عجیب این است كه شما این پرونده های مالیاتی كاملاً متفاوت را دارید." فاصله بین حداقل 10 درصد اختلاف بین دو گزارش اشغال ، دو سال بعد ، قبل از همگام سازی ارقام گزارش های مالیاتی و وام در ژانویه سال 2016 باقی مانده است.

به تصویر کشیدن یک افزایش سریع در اشغال ، و توضیحی که درآمد به زودی دنبال خواهد شد ، برای پالایش مالی بسیار مهم بودند. در واقع ، کارفرمایان نردبان پیش بینی می کردند که 40 سود وال استریت بعد از سال 2015 بیش از دو برابر شود. آنها با بررسی صورت های مالی ترامپ و اجاره اجاره نامه ، آنها تخمین زده اند که این ساختمان 22.6 میلیون دلار در سال از درآمد خالص عملیاتی پاک کند.

نردبان به آژانس های رتبه بندی اعتبار نیاز داشتند. مانند مودی و فیچ برای تأیید انتظارات درآمدی خود و امتیاز مطلوب به وام ، که به نوبه خود باعث می شود مرحله بعدی این طرح آسان تر شود: بسته بندی وام به عنوان بخشی از یک وثیقه ، به اصطلاح حمایت از وام تجاری. امنیت و فروش آن به سرمایه گذاران. ریوردان گفت ، بدون افزایش انتظار می رود درآمد ، اندازه یا شرایط وام احتمالاً برای جلب رضایت آژانس های رتبه بندی و سرمایه گذاران ، مجدداً مورد استفاده قرار گیرد که این به معنای شرایط مطلوب ترامپ و نردبان است. ریوردان گفت: "اینجا داستانی ساخته شده است." والاس ، استاد دانشگاه كالیفرنیا ، اضافه كرد: "به خصوص در وام های كمك مال ، شما باید به درستی گزارش دهید." وام دهنده و وام گیرنده ملزم به تهیه هستند. او گفت ، [اطلاعات دقیق]

تحلیلگران مودی و فیچ پیش بینی های شرکت های نویسنده را کمی بیش از حد گلگون خواندند ، اما فیچ رتبه درجه سرمایه گذاری را در وام اعطا کرد و به آن اجازه می داد طبق برنامه ریزی شده عمل کند. ترامپ در نهایت وام 10 ساله با نرخ بهره پایین تر از ساختمان قبلی را دریافت کرد و همچنین شرایطی را فراهم می آورد که به او امکان می دهد تا تا پایان وام وام را به پرداخت بدهی بپردازد.

پس از اعطای وام ، وام به 40 وال استریت دچار مشکل شد: سال بعد از گذشت ، وام دهنده آن را به دلیل نگرانی از اینکه ساختمان سود کافی برای پرداخت خدمات بدهی با حاشیه کافی نداشته ، آن را در "لیست دیده بان" قرار داده است. به مدت سه ماه در این لیست ماند. (شرکت ترامپ به پرداخت های خود ادامه داده است.)

از سال 2018 ، آخرین سال در دسترس ، این ساختمان هرگز انتظارات سود کارگران را برآورده نکرده و بیش از 8 درصد به دنبال آن بوده است ، طبق اطلاعات خدمات تحقیقات املاک تجاری Trepp. . کارشناسان می گویند ، با توجه به میزان تحقیقات مورد نیاز پژوهشگران ، یک ملک معمولاً انتظارات خود را با سرعت بسیار زیادی برآورده می کند.

40 سند وال استریت شامل اختلافات مربوط به هزینه ها و همچنین اشغال است. ران شاپیرو ، استادیار دانشکده بازرگانی راتجرز و معاون سابق رئیس ارشد بانک ، گفت: "به طور کلی ، فرصت های بیشتری برای بازی کردن در کنار هزینه وجود دارد ،" به ویژه به دلیل اینکه هزینه های بیشتری نیز وجود دارد. "

مقایسه اقلام هزینه ویژه در هر دو مجموعه سوابق چالش برانگیز است ، زیرا حسابداران ممکن است دسته بندی های مختلفی را در گزارش ها به مقامات مالیاتی و وام گروه بندی کنند. اما برخی از اختلافات در 40 سند وال استریت باعث خراشیدن می شود.

برای مثال ، هزینه های بیمه در سال 2017 در اسناد مالیاتی 744.521 دلار و در سوابق وام 457.414 دلار ذکر شده است.

سپس اجاره نامه اصلی وجود دارد. ترامپ از نظر فنی صاحب 40 وال استریت نیست. او به خانواده ثروتمند آلمانی که مالک این ملک هستند حق پرداخت اجاره ساختمان به مستاجران را می پردازد. در سال 2015 ، هر دو گزارش ترامپ به مقامات مالیاتی و یک سند اساسی افشای وام ادعا شد که شرکت ترامپ در این سال 1.65 میلیون دلار برای این حقوق پرداخت کرده است. اما یک بیانیه درآمد و هزینه خطی ، که Trepp از آنچه شرکت گزارش داده است به سرویس دهنده وام ، گزارش داد که شرکت در آن سال حدود 1.24 میلیون دلار پرداخت کرده است.

"من نمی دانم چرا این کار خاموش خواهد شد ، جیسون هافمن ، رئیس كمیته املاك و مستغلات برای یک انجمن حرفه ای حسابداران رسمی مجاز در ایالت نیویورک گفت. او مانند سایر متخصصان گفت ، دلایل موجهی وجود دارد که چرا تشکیل پرونده های مالیاتی و وام ممکن است کاملاً خط نباشد. اما هافمن گفت شركتي كه در آن كار مي كند ، هنگامي كه اسناد مالياتي و وامي را براي مشتري آماده مي كند ، مطابقت دارد و يا اينكه چرا در صورت عدم انجام اين امر ، توضيح مي دهد.

اطلاعات مالي براي هتل و برج بين المللي ترامپ. سوالات مشابه ترامپ تنها بخش کوچکی از ساختمان را در خود جای داده است که در دایره کلمبوس قرار دارد: دو فضای تجاری که وی به یک رستوران و یک پارکینگ اجاره می دهد. شرکت ترامپ به مقامات مالیاتی شهر نیویورک گفته است که در سال 2017 حدود 822،000 دلار برای اجاره بازرگانان تجاری در آنجا فضایی اجاره کرده است ، سوابق نشان می دهد. این شرکت به مقامات وام گفته است که در آن سال 1.67 میلیون دلار هزینه داشته است – بیش از دو برابر بیشتر. در هشت سال داده ProPublica که در مورد دارایی Columbus Circle مورد بررسی قرار گرفته است ، شرکت ترامپ درآمد ناخالص را به مقامات مالیاتی گزارش کرده است که معمولاً فقط در حدود 81٪ از آنچه گزارش شده به وام دهنده است. از اجاره فضای روی بام آنتن های تلویزیونی ، یک بررسی ProPublica یافت. خط فرم درخواست تجدیدنظر مالیاتی برای درآمد حاصل از چنین وسایل ارتباطی خالی از 9 سال پرونده مالیاتی نیست ، حتی وقتی اسناد وام آنتن ها را به عنوان منبع اصلی درآمد ذکر می کرد.

*

ترامپ سهمی برای اجاره فضای بام دارد. ؛ او آن را ندارد. اما سه کارشناس مالیاتی ، از جمله ملانیا بروک ، ارزیاب و کارشناسی ارشد که در صدها پرونده مالیاتی در شهر نیویورک کار کرده است ، به ProPublica گفتند که درآمد باید هنوز هم در فرم های تجدید نظر مالیاتی گزارش شود.

حدس زدن که چه چیزی توضیح می دهد دشوار است. دیوید ویلكس ، وكیل امور مالیاتی شهر نیویورك كه رئیس انجمن ملی وكلا در امور مالكیت املاك است ، گفت: هر ناسازگاری. اما ، وی افزود ، "به نظر می رسد كه واكنش روده من به نظر می رسد كه در آنجا مشكلی وجود ندارد."

سوابق مالیاتی برای شخصاً ترامپ و برای تجارت وی همچنان در بحث های متعدد مشاجره می كنند. وزارت دادگستری در تحقیقات وكیل ولسوالی منهتن كه دفتر وی به دنبال اظهارنامه مالیاتی شخصی ترامپ بوده است مداخله كرده است. قانونگذاران کنگره که در مورد معاملات تجاری وی تحقیق می کنند ، از حسابدار دیرینه وی ، دونالد بندر ، شریک در مزار استفاده کرده اند. ترامپ در دادگاه در حال مبارزه با احضارها است. (Bender به درخواستهای برای اظهارنظر پاسخ نداد.)

Rep. الیاس کاممینگز ، دبیرکل دبیرکل ، رئیس کمیته نظارت مجلس ، گفته است که این کمیته به دنبال این است که تشخیص دهد آیا شهادت کوهن در مورد ترامپ و باد کردن دارایی های وی دقیق است یا خیر. کامینگز سوابق مازار را در رابطه با اشخاص ترامپ و همچنین ارتباطات بین کارمندان بنر و ترامپ یا ترامپ از سال 2009 درخواست کرد.

این ارتباطات ، احضاریه اعلام کرد ، باید شامل هرگونه نگرانی های احتمالی باشد که اطلاعات ترامپ یا نمایندگان وی را ارائه می داد. حسابداران "ناقص ، نادرست ، یا در غیر این صورت رضایت بخش نبودند".

Doris Burke در این گزارش نقش داشته است.