LONDON – (WI BUSINESS WIRE) – 21 اکتبر 2019 –

Technavio از سال 2017 نظارت بر مدیریت جهانی چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی (RCM) را بر عهده دارد و بازار نیز در سال های 1.49 میلیارد دلار در حال رشد است. 2019-2023 ، پیشرفت در CAGR بیش از 6٪ در طول دوره پیش بینی. درخواست صفحات نمونه رایگان

این انتشار مطبوعات دارای چندرسانه ای است. نسخه کامل را از اینجا مشاهده کنید: https://www.businesswire.com/news/home/20191021005414/fa/ موفق19659002 250T فنیavio آخرین گزارش تحقیقات بازار خود را با عنوان بازار نرم افزار مدیریت درآمد جهانی بهداشت (RCM) منتشر کرده است که در سال 2019 منتشر شده است. 2023 (نمودار: سیم تجاری)

گزارش تحقیق 127 صفحه ای را با TOC در مورد "مدیریت چرخه درآمد بهداشت و درمان (RCM) گزارش تحلیل بازار نرم افزار توسط استقرار (ابر و پیش فرض) بخوانید ، تا پایان کاربران (بیمارستان ها ، پزشکان ، و آزمایشگاه های پزشکی) ، توسط جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی) و Segment Forecasts، 2019 – 2023. "

بازار هدایت می شود. با تصویب پرونده الکترونیکی سلامت (EHR). علاوه بر این ، پیش بینی روزافزون مدیریت چرخه درآمد مبتنی بر ارزش (RCM) برای تقویت بیشتر رشد بازار نرم افزار مدیریت درآمد خدمات بهداشتی (RCM) پیش بینی شده است. (EHRs) ثبت می شود زیرا به حفظ و مدیریت امنیت داده های بیمار کمک می کند. آنها در حال ادغام نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی با EHR هستند تا رد بیمه نامه ها را کاهش داده و کل فرایند تجارت را بصورت الکترونیکی مدیریت کنند. این نه تنها باعث بهبود عملکرد در انتهای اداری می شود بلکه باعث صرفه جویی در وقت و به حداقل رساندن استفاده از منابع می شود. بنابراین ، پیش بینی افزایش EHR انتظار می رود رشد بازار را در طی دوره پیش بینی کند.

1 گزارش Technavio را بخرید و برای 50 درصد تخفیف دوم را بدست آورید. 2 گزارش Technavio را بخرید و سومین را به صورت رایگان دریافت کنید.

مشاهده عکس فوری بازار قبل از خرید

شرکتهای بزرگ مدیریت چرخه درآمد بهداشت و درمان پنج (RCM) شرکتهای بازار نرم افزار:

Allscriptts

Allscriptts محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های محصول مانند راه حل های بالینی و مالی ارائه می دهد. این بخش شامل بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی ، سرپایی ، Veradigm ، آژانس های تجاری استراتژیک EIS- کلاسیک است.

Cerner Corp.

Cerner Corp. محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های تجاری داخلی ارائه می دهد. و جهانی. بخش داخلی شامل مشارکت درآمدی و هزینه های مرتبط با فعالیت های تجاری در ایالات متحده است.

CPSI

CPSI محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های تجاری EHR مراقبت حاد ارائه می دهد. این بخش راه حل های فناوری اطلاعات مراقبت های ویژه را ارائه می دهد که بطور خاص برای پاسخگویی به نیازهای خاص سازمان های بیمارستانی جامعه تحت سیستم عامل های حل نرم افزار ارائه شده است.

Epic Systems Corp.

Epic Systems Corp. نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد. راه حل چرخه درآمد این شرکت خدماتی از قبیل پرداخت قبض آنلاین ، برنامه های پرداخت خودکار خدمات و کمک مالی را ارائه می دهد.

Inc. Technology Technology Inc.

Technology Information Technology Inc. نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد. کت و شلوار ارائه شده EHR آن به نام گسترده. این نرم افزار به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی کمک می کند تا در صورت صدور صورت حساب ، پیگیری ادعا ، هزینه های پرداختی ، مدیریت انکار و انطباق قرارداد را انجام دهند.

امروز برای یک آزمایش رایگان ثبت نام کنید و دسترسی سریع به 10،000+ گزارش تحقیقات بازار داشته باشید.

سكو SUBSCRIPTION Technavio's

نرم افزار مدیریت درآمد چرخه بهداشت (RCM) چشم انداز نهایی کاربران (درآمد) ، 20،000 USD )

چشم انداز منطقه ای نرم افزار مدیریت چرخه مدیریت درآمد (RCM) نرم افزار (درآمد ، میلیون دلار ، 2019 – 2023)

نمونه نمونه Technavio رایگان و رایگان است شامل بخش های مختلفی از گزارش ، مانند اندازه بازار و پیش بینی ، رانندگان ، چالش ها ، روندها و موارد دیگر است. درخواست یک گزارش نمونه رایگان

گزارش های مربوط به فناوری اطلاعات :

Ope ساخت بازار برنامه نویسی مدیریت (MOM) – بازار جهانی نرم افزار مدیریت عملیات تولید (MOM) توسط کاربر نهایی (خودرو ، مواد غذایی و نوشیدنی ، شیمیایی ، دارویی و سایر موارد) و جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی ، و آمریکای جنوبی)

Cloud Computing Market – بازار جهانی رایانش ابری توسط جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی) و خدمات (SaaS ، IaaS و PaaS). [19659002] درباره Technavio

Technavio یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیق و مشاوره فن آوری جهانی است. تحقیقات و تحلیل آنها بر روندهای نوظهور بازار تمرکز دارد و بینشهای عملی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصتهای بازار و توسعه استراتژیهای مؤثر برای بهینه سازی موقعیتهای بازار خود ارائه می دهد.

با بیش از 500 تحلیلگر تخصصی ، کتابخانه گزارش Technavio از بیش از 10،000 گزارش و شمارش ، پوشش 800 فن آوری ، در 50 کشور جهان. پایگاه مشتری آنها شامل شرکت هایی با اندازه ها و از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 می باشد. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حال تغییر سناریوهای بازار ، به پوشش جامع ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است ، و به ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها می پردازد.

مشاهده نسخه منبع در businesswire.com:https:// www.businesswire.com/news/home/20191021005414/fa/ موفق19659002] تماس با ما: تحقیقات فنی (Technavio Research)

Jesse Maida

Media & amp؛ بازاریابی اجرایی

US: +1 844 364 1100

UK: +44 203 893 3200

Email: [email protected]

وب سایت: https: //www.technavio.com

کلید واژه :
    

كليد واژه صنعت: نرم افزار مديريت اطلاعات تكنولوژي بهداشت بيمارستان هاي نرم افزار
    

منبع: پژوهش تکناويو

کپی رایت Business Wire 2019.

PUB: 10/21/2019 09:35 AM / DISC: 10/21/2019 09:35 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20191021005414/fa

.