LONDON – ( WIRE BUSINESS ) – Technavio از سال 2017 نظارت بر چرخه جهانی مدیریت درآمد خدمات بهداشتی و درمانی (RCM) را کنترل کرده است و پیش بینی می شود که بازار در طول 2019-2023 با 1.49 میلیارد دلار رشد کند. در طی دوره پیش بینی در CAGR بیش از 6٪ پیشرفت کرد. درخواست صفحات نمونه رایگان

گزارش تحقیق 127 صفحه ای را با TOC در مورد "مدیریت چرخه درآمد بهداشت و درمان (RCM) گزارش تجزیه و تحلیل بازار نرم افزار توسط استقرار (ابر و پیش فرض) ، توسط کاربران نهایی (بیمارستان ها ، پزشکان) بخوانید. ، و آزمایشگاههای پزشکی) ، توسط جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی) و Segment Forecasts، 2019 – 2023. "

بازار با تصویب سوابق الکترونیکی بهداشت (EHR) هدایت می شود. علاوه بر این ، تصویب فزاینده مدیریت چرخه درآمد مبتنی بر ارزش (RCM) پیش بینی می شود تا بیشتر رشد بازار نرم افزار مدیریت درآمد بهداشت و درمان (RCM) را تقویت کند.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ، مراکز و واحدهای خدمات بهداشتی سوابق الکترونیکی بهداشتی (EHRs) را پذیرش می کنند ، زیرا به حفظ و مدیریت امنیت داده های بیمار کمک می کند. آنها در حال ادغام نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی با EHR هستند تا رد بیمه نامه ها را کاهش داده و کل فرایند تجارت را بصورت الکترونیکی مدیریت کنند. این نه تنها باعث بهبود عملکرد در انتهای اداری می شود بلکه باعث صرفه جویی در وقت و به حداقل رساندن استفاده از منابع می شود. بنابراین ، انتظار می رود افزایش تصویب EHR باعث رشد بازار در دوره پیش بینی شود.

1 گزارش Technavio بخرید و برای 50٪ تخفیف در رتبه دوم قرار بگیرید. 2 گزارش Technavio را بخرید و سومین بار را به صورت رایگان دریافت کنید.

عکس فوری بازار را قبل از خرید مشاهده کنید

پنج شرکت عمده مدیریت چرخه درآمد بهداشت و درمان (RCM) شرکت های بازار نرم افزار:

همه متن ها

Allscriptts محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های محصول مانند راه حل های بالینی و مالی ارائه می دهد. این بخش شامل بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی ، سرپایی ، Veradigm ، آگهی EIS- کلاسیک تجاری استراتژیک است.

Cerner Corp.

Cerner Corp. محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های تجاری داخلی و جهانی ارائه می دهد. بخش داخلی شامل سهم درآمدی و هزینه های مرتبط با فعالیت های تجاری در ایالات متحده است.

CPSI

CPSI محصولات و خدمات مختلفی را از طریق بخش های تجاری EHR مراقبت حاد ارائه می دهد. این بخش راه حل های فناوری اطلاعات مراقبت های ویژه را ارائه می دهد که بطور خاص برای پاسخگویی به نیازهای خاص سازمان های بیمارستانی جامعه تحت سیستم عامل های راه حل نرم افزاری ارائه می شود.

Epic Systems Corp.

Epic Systems Corp. نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد. راه حل چرخه درآمد این شرکت خدماتی از قبیل پرداخت قبض آنلاین ، برنامه پرداخت سلف سرویس و کمک مالی را ارائه می دهد.

شرکت فناوری اطلاعات پزشکی

فناوری اطلاعات پزشکی پزشکی نرم افزار RCM مراقبت های بهداشتی را از طریق خواستگاری EHR خود با عنوان expanse ارائه می دهد. این نرم افزار به ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بهداشتی در قبال صورتحساب ، پیگیری مطالبات ، هزینه های پرداختی ، مدیریت انکار و انطباق قرارداد کمک می کند.

امروز برای یک آزمایش رایگان ثبت نام کنید و به دسترسی سریع به 10،000+ گزارش تحقیقات بازار دسترسی پیدا کنید.

پلت فرم SUBSCRIPTION Technavio

نرم افزار مدیریت چرخه درآمد بهداشت و درمان (RCM) چشم انداز کاربران نهایی (درآمد ، میلیون دلار ، 2019 – 2023)

  • بیمارستان ها
  • پزشکان
  • آزمایشگاه های پزشکی

چشم انداز منطقه ای نرم افزار مدیریت چرخه مدیریت سلامتی (RCM) (درآمد ، میلیون دلار ، 2019 – 2023)

  • APAC
  • اروپا
  • MEA
  • آمریکای شمالی
  • آمریکای جنوبی

نمونه های نمونه Technavio رایگان هستند و شامل چندین بخش گزارش ، مانند اندازه بازار و پیش بینی ، رانندگان ، چالش ها ، روندها و موارد دیگر هستند. درخواست گزارش نمونه رایگان

گزارش های مربوط به فناوری اطلاعات عبارتند از:

بازار تولید نرم افزار مدیریت عملیات (MOM) – بازار نرم افزار مدیریت عملیات تولید صنعتی توسط کاربر نهایی (خودرو ، مواد غذایی و نوشیدنی ، شیمیایی ، دارویی و دیگران) و جغرافیا (APAC، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی).

Cloud Computing Market – بازار جهانی رایانش ابری توسط جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی) و خدمات (SaaS ، IaaS و PaaS).

درباره Technavio

Technavio یک شرکت برتر تحقیق و مشاوره در زمینه فن آوری جهانی است. تحقیقات و تحلیل آنها بر روندهای نوظهور بازار تمرکز دارد و بینشهای عملی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصتهای بازار و توسعه استراتژیهای مؤثر برای بهینه سازی موقعیتهای بازار ارائه می دهد.

با بیش از 500 تحلیلگر تخصصی ، کتابخانه گزارش Technavio شامل بیش از 10،000 گزارش و شمارش ، پوشش 800 فن آوری ، در 50 کشور جهان است. پایگاه مشتری آنها شامل شرکت هایی با اندازه ها و از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 می باشد. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصتها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیتهای رقابتی آنها در تغییر سناریوهای بازار ، به پوشش جامع ، تحقیقات گسترده و بینشهای عملی بازار متکی است.