NetClient CS Portals

Thomson Reuters

800-968-8900

http://cs.thomsonreuters.com

از بررسی های 2019 سیستم های پورتال مشتری برای شرکت های حسابداری.

NetClient CS Portals بخشی از CS Professional Suite از تامسون رویترز است. طراحی شده برای استفاده با سایر برنامه های کاربردی CS Professional Suite ، NetClient CS Portals مناسب برای شرکت های حسابداری با هر اندازه است. NetClient CS Portals ، مانند همه برنامه های کاربردی CS Professional Suite ، می تواند به صورت SaaS یا با استفاده از Virtual Office CS بر روی فرض نصب شود یا تحویل داده شود.

NetClient CS Portals شامل یک برنامه تلفن همراه است که با دستگاه های Android و iOS کار می کند و دسترسی و آپلود اسناد را از هرجای دیگر برای کارکنان و مشتریان امکان پذیر می کند. کاملاً کاربردی ، برنامه تلفن همراه امکان دسترسی به اسنادی مانند اظهارنامه مالیاتی را فراهم می کند ، به کاربران امکان می دهد تا سند حیاتی را بارگذاری کنند ، و به جزئیات و پیام های حساب دسترسی دارند. برنامه تلفن همراه شامل گزینه ورود به زمان و همچنین دسترسی به داده های حقوق و دستمزد از قبیل خردهای چک و W-2 است.

NetClient CS Portals شامل حداکثر 1000 پورتال پایه می باشد و ایجاد پورتال سفارشی برای هر مشتری را آسان می کند ، در حالی که این درگاه ها کاملاً قابل تنظیم هستند که نشان دهنده برند تجاری هستند. در هنگام استفاده از حسابداری CS Payroll ، مشتریانی که خدمات حقوق و دستمزد به آنها ارائه می دهند می توانند از پورتال استفاده کنند تا اطلاعات حقوق و دستمزد را وارد کنند و نیاز به روش های ورود داده دستی را حذف کنند. دسترسی به پورتال از طریق وب سایت شرکت انجام می شود و کلیه مشتریان برای دسترسی به پورتال دارای یک ورود و رمز ورود اولیه هستند. پس از حضور در درگاه ، می توانند در صورت تمایل رمز عبور خود را تغییر دهند.

NetClient CS Portals شامل توانایی ایجاد انبوه پورتال ها با همان ساختار یا سفارشی کردن پورتال ها بر اساس نیاز مشتری است. کلیه پورتال ها جهت تعویض آسان پرونده ها ، دو جهته هستند. کاربران می توانند به راحتی همزمان چندین فایل را در پرتال بارگذاری کنند و مرکز پیام پیام NetClient CS هنگام بارگذاری یا بارگیری پرونده ، هشدار را برای همه علاقهمندان فراهم می کند. این محصول همچنین شامل گزینه File Exchange است که به چندین کاربر امکان دسترسی به هر سندی را که در حال حاضر روی آن کار شده است می دهد. NetClient CS Portals از پرونده هایی به اندازه 2 گیگابایت پشتیبانی می کند و انواع مختلفی از پرونده ها از جمله پرونده های Microsoft Office ، پرونده های حسابداری مشتری و فایل های حقوق و دستمزد را پشتیبانی می کند. در صورت عدم کار ، تمام اسناد به صورت PDF در قالب فقط خواندنی ذخیره می شوند تا از تغییرات غیرمجاز در سند جلوگیری شود.

تمام اسناد ذخیره شده در پورتال CS NetClient هم در هنگام انتقال و هم در هنگام اقامت در پورتال رمزگذاری می شوند. برای امنیت بیشتر ، تامسون رویترز تمام اسناد را در چندین مرکز داده در مقیاس بزرگ ذخیره می کند ، با داده هایی که با استفاده از چندین سطح امنیتی در آنها ایمن است.

NetClient CS Portals ارائه می دهد ادغام بدون درز با سایر برنامه های کاربردی تامسون رویترز از جمله حسابداری CS ، حساب کاربری پرداخت حقوق ، UltraTax CS ، Workpapers CS و FileCabinet CS ، با هر پرونده ذخیره شده در FileCabinet CS به راحتی به پورتال CS NetClient منتقل می شود. NetClient CS Portal به عنوان یک ذخیره سازی منحصر به فرد ، به مشتریان امکان می دهد تا به راحتی در تمام طول سال به اسناد مالیاتی دسترسی پیدا کنند ، و با استفاده از 1040 Web Client Organizer ، مشتریان می توانند اسناد مالیاتی خود را از طریق پورتال منتقل کنند و این امر باعث می شود که کلیه اسناد مربوطه در کنار هم قرار بگیرند. یک مکان امن ادغام با حقوق و دستمزد حسابداری CS و ویژگی خدمات سلف سرویس کارمندان به مشتریان و کارمندانشان اجازه می دهد تا به داده های حقوق و دستمزد از طریق پورتال دسترسی داشته باشند ، و همچنین در پایان سال به اسناد مالیاتی مربوط به حقوق و دستمزد دسترسی داشته باشند. هنگامی که از Practice CS استفاده می شود ، شرکت ها به راحتی می توانند پرونده ها را انتقال داده و امضاهای الکترونیکی را درخواست کنند. سایر ماژول های موجود شامل حساب جمع آوری ، که به شما امکان می دهد اطلاعات مالی را از بیش از 3000 موسسه مالی به طور مستقیم به پورتال خصوصی خود بکشند ، و ماژول فرم های حقوقی و تجاری امکان دسترسی مشتریان را به کتابخانه ای از رایج ترین فرم های حقوقی و تجاری فراهم می کند. . NetClient CS همچنین یکپارچه سازی یکپارچه با برنامه های Microsoft Office از جمله Word ، Excel ، PowerPoint ، ناشر ، OneNote و Outlook را ارائه می دهد.

مرکز مراقبت از مشتری Thomson رویترز گزینه های مختلفی از کمک و پشتیبانی از جمله دسترسی به مرکز جامع راهنما و How-To را که شامل یک پایگاه دانش قابل جستجو می باشد ، به کاربران ارائه می دهد. بارگیری محصولات و منابع دیگر نیز از مرکز مشتری قابل دسترسی است. راهنما در سراسر برنامه نیز موجود است. هر دو گزینه آموزش استاندارد و سفارشی از تامسون رویترز در دسترس است و خدمات مشاوره ای نیز ارائه می شود. پشتیبانی رایگان از طریق برنامه ارائه شده در ساعات کار منظم ، در هزینه برنامه شامل می شود. کاربران همچنین می توانند در صورت تمایل از طریق پست درخواست پشتیبانی دهند.

NetClient CS Portals از Thomson رویترز با استفاده از سایر برنامه های CS Professional Suite به شرکتهای حسابداری ارزش فوق العاده ای ارائه می دهد ، به اشتراک گذاری آسان اسناد با مشتریان و دسترسی آسان به پرتال از دیگر برنامه های کاربردی CS Professional Suite. 1000 پرتال پایه در هزینه ماهانه گنجانده شده است ، با علاقه مندان می توانند اطلاعات اضافی و قیمت قیمتی سفارشی را مستقیماً از تامسون رویترز درخواست کنند.

امتیاز 2019: 4.75 ستاره