مک ها نیازی به نرم افزار امنیتی ندارند ، درست است؟ خوب ، متأسفانه کاملاً ساده نیست. درست است که macOS نسبت به ویندوز کمتر مستعد ابتلا به ویروس ها است و اگر شما فقط برنامه هایی را از فروشگاه App مکینتاش بارگیری کنید و به ویژگی های Gatekeeper و XProtect که در macOS ها ساخته شده اند اجازه دهید تا کار خود را انجام دهند ، بعید است که هیچ چیز بدی پیدا کند

این بدان معنی نیست که شما نیازی به نگرانی درباره امنیت نیستید. کاربران اپل را می توان با حملات فیشینگ و کلاهبرداری های دیگر درست مانند هر کس دیگری مورد استفاده قرار داد ، و دیگر هیچ کمبودی از ماینر های cryptocurrency و حملات ransomware که برای هدف قرار دادن Mac طراحی شده اند ، وجود ندارد. شما از انواع تهدید در امان هستید. در اینجا بهترین های ما انتخاب شده است.

چگونه بهترین آنتی ویروس را برای Mac خود انتخاب کنید

ناگفته پیداست که هنگام انتخاب نرم افزار امنیتی ، می خواهید بسته ای را در اختیار داشته باشید که ممکن است شما را در حد امکان ایمن نگه دارد. آزمایش نرم افزار آنتی ویروس در برابر تهدیدات در دنیای واقعی ، و تعیین اینکه بهترین کار را انجام خواهد داد ، کار آسانی نیست ، اما خوشبختانه چندین آزمایشگاه مستقل وجود دارد که دقیقاً دقیقاً انجام می دهند.

در زمان نوشتن ، تمام مجموعه ها توصیه می کنند. در زیر آخرین آزمایشات توسط AV-Comparatives.org و AV-test.org در زیر آخرین نمرات کامل برای محافظت به دست آمده است. هر دو آزمایشگاه نتایج کامل تست های معمولی خود را بصورت آنلاین منتشر می کنند ، بنابراین اگر به محصولی که ما به آن اشاره نکردیم علاقه مند هستید ، می توانید عملکرد آن را در سایت های مرتبط با بالا بررسی کنید.

من باید چه ویژگی هایی را جستجو کنم؟

گذشته از متوقف کردن بدافزار ، یک محصول امنیتی خوب شامل یک ماژول محافظت در وب است که می تواند هنگام تهدید اطلاعات با ارزش بالقوه به یک وب سایت غیر قابل اعتماد به شما هشدار دهد. سایر ابزارها مانند مدیران گذرواژه و VPN ها همچنین می توانند از امنیت و حفظ حریم شخصی خود به صورت آنلاین محافظت کنند ، در حالی که یک بچه ماژول کنترل والدین می تواند یک افزودنی ارزشمند باشد.

در حالی که مک ها نمی توانند به بدافزارهای ویندوز آلوده شوند ، برخی از امنیت macOS همچنین نرم افزاری برای شناسایی و مسدود کردن چنین پرونده هایی طراحی شده است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که ناخواسته فایلهای خطرناک را به دوستان و خانواده خود با استفاده از ویندوز منتقل نمی کنید.

در مورد سایر دستگاه های خانواده من چیست؟

مجموعه های امنیتی این روزها دارای مجوز هستند که به شما امکان می دهد بدون توجه به اینکه MacOS یا ویندوز را اجرا می کنید ، نرم افزار را بر روی تعداد معینی از دستگاه نصب کنید. برخی تلفن های هوشمند را با اندروید و iOS کار می کنند ، اما برخی دیگر برنامه های تلفن همراه را به صورت رایگان پرتاب می کنند. به شرایط مجوز توجه کنید و باید بتوانید معامله ای را پیدا کنید که مناسب هر سیستم عامل دیگری در خانه شما باشد.

بهترین راه برای خرید نرم افزار آنتی ویروس چیست؟

برخی از محصولات ضد ویروس – از جمله به عنوان AVG آنتی ویروس رایگان – هزینه ای برای شما نخواهد داشت ، بنابراین اگر با بودجه سختی روبرو هستید ، بدیهی است که محل شروع آن است. با دیگران ، ارزش خرید دارد ، زیرا خرده فروشان شخص ثالث گاهی کپی های جعبه شده یا کدهای بارگیری را با قیمت ارزان تر از آنچه که در وب سایت شخصی ناشر می یابید ، ارائه می دهند. ممکن است با خرید نسخه سال گذشته بتوانید پس انداز کنید. هنوز هم به روزرسانی های مشابه نسخه جدید خواهد بود ، بنابراین شما می توانید از همان سطح محافظت کمتری برخوردار شوید.

فقط یک ترفند برای جستجوی آن وجود دارد: وقتی اشتراک سال شما به پایان خود نزدیک می شود ، بیشتر مجموعه های آنتی ویروس ارائه به طور خودکار تمدید آن را برای شما. این ممکن است خوب و راحت به نظر برسد ، اما تقریبا تضمین می کند که شما بهترین قیمت را دریافت نخواهید کرد. در حقیقت ، لغو اشتراک و خرید مجوز جدید تقریباً همیشه ارزان تر است ، حتی اگر به همان نرم افزار چسبیده باشید.

بهترین آنتی ویروس مک برای خرید

1. آنتی ویروس Bitdefender for Mac: بهترین آنتی ویروس همه جانبه مک

قیمت: 20 پوند (1yr ، 1 Mac)؛ £ 25 (1yr، 3 سیستم)؛ £ 28 (2yrs، 1 Mac)؛ 45.49 پوند (2 سال ، 3 سیستم)؛ . 45.49 (3yrs، 1 Mac)؛ . 62.99 (3yrs ، 3 سیستم) | اکنون بخرید از Bitdefender

Bitdefender هنگام مسدود کردن ویروس ها بی عیب و نقص موثر است. AV-Test این ویژگی را برای محافظت در برابر بدافزارهای مبتنی بر Mac فراهم کرده است ، در حالی که AV-Comparatives همچنین تهدیدهای مبتنی بر ویندوز را نیز در این مخلوط پرتاب کرده و هنوز هم میزان تشخیص 100٪ آن را مشاهده کرده است.

موارد اضافی نیز ماژول Safe Files به طور خودکار برنامه های غیرمجاز را از تغییر پرونده ها در پوشه های مشخص منع می کند ، بنابراین حتی اگر تهدید باج افزار از طریق شبکه سرایت کند ، دیگر نمی توانید داده های خود را به هم ریخته و – و از نسخه پشتیبان شما در دستگاه زمان نیز به صورت خودکار محافظت می شود. [19659002درهمینحال،برنامهافزودنیTrafficLightBitdefenderبرایChromeوSafariوبسایتهایمخربرامسدودمیکندومیتواندبهشمادربارهتلاشهایمشکوکفیشینگنیزهشداردهد(اگرنمیخواهیدکلمجموعهراجستجوکنید،Bitdefenderباسخاوتمندانهاینافزونهرابهصورترایگانمستقلبارگیریمیکند)

پاداش نهایی یک سرویس VPN داخلی است که توسط Hotspot Shield ارائه شده است. اشتراک شما شامل 200 مگابایت انتقال داده ایمن در روز – مطمئناً برای Netflix کافی نیست ، اما برای دسترسی به چند وب سایت مسدود شده کافی است. اگر می خواهید به ترافیک نامحدود ارتقا دهید ، این هزینه برای شما 2.50 پوند در ماه هزینه می شود که به هیچ وجه بد نیست ، اگرچه گزینه های ارزانتری در آنجا وجود دارد.

اسکن های کامل سیستم کند هستند – ما بیش از یک ساعت طول کشیدیم – اما اسکن سریع همه مناطق کلیدی فقط 1min 40sec انجام گرفت ، در حالی که آزمایش کنندگان مستقل دریافتند که این نرم افزار به هیچ وجه مکینتاش را کند نمی کند. یکی از علائم سیاه در برابر Bitdefender این است که هر از گاهی "پیشنهادهای ویژه" را تبلیغ می کند ، اما می توانید با یک کلیک ساده در تنظیمات برگزیده این گزینه را خاموش کنید. به طور کلی ، این یک انتخاب ضد ویروس عالی برای هر کاربر مک است.

اکنون از Bitdefender


2 خریداری کنید. Norton 360 Deluxe: بهترین آنتی ویروس مک برای محافظت همه جانبه

قیمت: 24.99 £ (1yr، 5 دستگاه)؛ . 39.99 (1yr، 10 دستگاه)؛ . 89.99 (2yr، 5 دستگاه)؛ . 99.99 (2yr، 10 دستگاه) | اکنون از نورتون بخرید

Norton 360 یک مجموعه امنیتی بسیار مؤثر است. هر دو AV-Comparatives و AV-Test آن را به خوبی در زمینه محافظت از بدافزار و عملکرد از آن استفاده کردند – و آن مربع هایی با تجربه ما ، که شاهد یک اسکن سریع سیستم در تنها 20 ثانیه بودند. در کنار وظایف بدافزار معمولی ، یک فایروال سفارشی را در بر می گیرد که شما را کنترل می کند که برنامه ها اجازه دسترسی به اینترنت را دارند ، به علاوه محافظت از فیشینگ برای Chrome ، Firefox و Safari.

اگرچه نیمی از آنچه نورتون 360 ارائه کرده است ، فقط است. این مجموعه همچنین شامل VPN با سرورها در 30 کشور است و برخلاف Bitdefender ، بدون هیچ هزینه اضافی ترافیک نامحدودی کسب می کنید. مشتری VPN دقیقاً دارای ویژگی های بارگیری نیست – به ویژه "هیچ سوئیچ کشتن" برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما در صورت قطع شدن اتصال وجود ندارد – اما Netflix ایالات متحده را برای ما مسدود کرده و همه مشتری های مجاز شما می توانند از آن استفاده کنند.

شما همچنین سیستم کنترل والدین Norton Family را دریافت می کنید ، که در تمام سیستم عامل های اصلی کار می کند و از طریق وب سایت نورتون اداره می شود. این امکان را به شما می دهد محدودیت های زمانی در مورد استفاده از اینترنت بچه ها را اعمال کنید ، فعالیت آنلاین آنها را رصد کنید و حتی مکان آنها را نیز ردیابی کنید.

یک چیز که ما خیلی مورد علاقه نورتون نیستیم رابط کاربری آن است. ویژگی ها و تنظیمات مختلف در چندین صفحه و صفحه نمایش پراکنده است و در حالی که مجوز پنج دستگاه شما می تواند مشتری های Windows ، Android و iOS را شامل شود ، این نرم افزار از هر کدام متفاوت است. از همه جالبتر ، سرویس گیرنده ویندوز شامل یک ماژول پشتیبان گیری با 50 گیگابایت ذخیره سازی آنلاین است ، در حالی که ما کاربران Mac محدود به مرور و بارگیری فایل های پشتیبان از طریق وب سایت Symantec هستیم.

Norton 360 نیز فقط اگر ارزش داشته باشد ، ارزش چندانی ندارد. یک سیستم واحد برای محافظت – و به طرز عجیبی گران تر از خرید یک مجوز دو ساله از دوازده ماهه کار می کند. با این وجود ، اگر به دنبال یک راه حل امنیتی همه در یک هستید که هم مک و هم خانواده شما پر از دستگاه های دیگر را در بر بگیرد ، نورتون همان چیزی است که ما می خواهیم با آن برویم.

اکنون بخرید. نورتون


3. آنتی ویروس Trend Micro: بهترین ارزش برای چندین دستگاه

قیمت: 29.97 £ (1yr، 1 دستگاه)؛ . 29.95 (1yr، 5 دستگاه)؛ . 47.97 (2yr، 1 دستگاه)؛ . 59.90 (2yr، 5 دستگاه)؛ .9 79.98 (2yr، 10 دستگاه) | اکنون بخرید از Trendmicro

Like Bitdefender، Trend Micro امتیازات کامل در هر دو AV-Test و AV-Comparatives در برابر تهدیدات Mac و Windows مبتنی بر. یک ماژول محافظت از باج افزار وجود دارد ، که برنامه های غیر قابل اعتماد دسترسی به پرونده های شخصی شما را مسدود می کند ، و Trend Micro همچنین می تواند از هرگونه رسانه متصل از طریق USB محافظت کند.

علاوه بر این ، روند در برخی از ویژگی های متمایز نیز وجود دارد. ویژگی های محافظت از میکروفون و دوربین مانع از جاسوسی نرم افزار سرکش نمی شوند ، در حالی که ابزار اسکنر حفظ حریم خصوصی تنظیمات فیس بوک و توییتر شما را بررسی می کند و اگر در معرض خطر به اشتراک گذاری بیش از حد اطلاعات شخصی هستید ، به شما هشدار می دهد. جالب اینجاست که ، در حالی که فیلتر وب از شما در برابر وب سایتهای جعلی و تلاش های فیشینگ محافظت می کند ، می تواند دسته های کاملی را نیز مسدود کند. Trend Micro Antivirus را بر روی Mac کودک نصب کنید و می توانید دامنه های بزرگسالان ، چت و سرویس های پست الکترونیکی را مسدود کنید ، به دیگر سایت های بالقوه ناخواسته اشاره نکنید.

اگرچه این یک نرم افزار بسیار توانمند است ، Trend Micro احساس نرم و نرم و نرم دارد: به طور پیش فرض ، هنگامی که نرم افزارهای مخرب پیدا شد ، آن را بی صدا و به طور خودکار از بین می برد ، و انجام اسکن سیستم هوشمند فقط 1min 18 ثانیه را در بر داشت. گزینه های ارزانتری برای محافظت فقط از یک مک وجود دارد ، اما اگر چندین سیستم برای محافظت از آن دارید ، یک بسته بندی بسیار دوست داشتنی و مقرون به صرفه است.

اکنون از Trendmicro


4 خریداری کنید. AVG آنتی ویروس رایگان: بهترین آنتی ویروس رایگان برای مک

قیمت: رایگان | موجود از Avast


اگر به دنبال حفاظت از ویروس با کمترین قیمت ممکن هستید ، شما نمی توانید خیلی بهتر از آزاد انجام دهید. AVG از ویژگیهای امنیتی پر بسته ترین ویژگی موجود در خارج است ، اما بدافزار را ردیابی می کند ، اسکریپت های بدلی را که در صفحات وب تعبیه شده اند مسدود می کند و پیوست های ایمیل را نیز بررسی می کند. با این وجود هیچ گونه محافظتی در برابر فیشینگ و کلاهبرداری های آنلاین دیگر وجود ندارد – شما می خواهید ابزار دیگری را برای پوشش دادن آن قسمت از وسایل نصب کنید.

هنوز هم ، به عنوان یک ابزار ضد ویروس خالص ، AVG کالا را تحویل می دهد و برنده تمام علامت های کامل از AV-Comparatives در برابر هر دو بدافزار Mac-born و Windows. در تست عملکرد AV-نیم علامت کاهش یافته است ، زیرا باعث می شود برنامه های کاربردی مشترک آهسته تر باز شوند ، اما اگر SSD داشته باشید ، تأثیر آن به سختی قابل توجه خواهد بود. اسکنهای کامل سیستم دقیقاً سریع نیستند – ما 8 اسکن 5 دقیقه ای برای اسکن منظم و 41min 22 ثانیه برای اسکن عمیق گرفتیم و گزینه ای برای برنامه ریزی برای زمانهای مناسب وجود ندارد. با این وجود ، با تشخیص زمان واقعی در محل کار که مشکل بزرگی نیست.

شاید مورد علاقه ما در مورد AVG این باشد که چقدر محتاطانه است. نماد نوار فهرست با احتیاط را می توان با یک کلیک پنهان کرد ، و برخلاف اکثر بسته های آنتی ویروس رایگان ، شما را به روز نمی کند که به یک مجموعه پولی بپردازید. البته ، این به شما کمک می کند که AVG در حال حاضر یک مورد برای Mac ارائه ندهد. این ممکن است تغییر کند – نمادهای گره خورده در رابط کاربری قول می دهند که حمله هکرها و محافظت از پرداخت هکرها به زودی انجام می شود ، و این ویژگی ها را می توان به ویژگی های پرداخت شده تبدیل کرد – اما در حال حاضر این ابزار ضد بدافزار زیبا و کارآمد نمی تواند مورد ضرب و شتم قرار بگیرد.

موجود از Avast


5. Intego Mac Internet Security X9: بهترین مجموعه امنیتی مخصوص Mac

قیمت: 17.99 پوند (1yr ، 1 دستگاه)؛ . 26.99 (1yr، 3 دستگاه)؛ . 33.99 (1yr، 5 دستگاه)؛ . 37.99 (2yrs، 1 دستگاه)؛ . 49.99 (2yr، 3 دستگاه)؛ . 62.99 (2yr، 5 دستگاه) | اکنون از Discgo

برخلاف سایر بسته های موجود در این لیست ، Investgo X9 نیست. در دسترس برای ویندوز – بنابراین اگر می خواهید از یک خانواده پر از دستگاه های متنوع محافظت کنید انتخاب واضح نیست. ناشر یک بسته کراس پلتفرم ارائه می دهد ، اما مشتری های ویندوز به جای نرم افزار شخصی Investgo ، مجموعه امنیت پاندا اینترنت امنیت را دریافت می کنند.

این بدان معنی است که اینتیگو بیشتر از بسیاری از محصولات امنیتی مانند یک برنامه محلی مناسب مک است. ماژول اصلی VirusBarrier شامل گزینه هایی برای اسکن دستگاههای متصل به iOS است ، و این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید برای بدافزارهای Windows و Linux بگردید ، یا به شناسایی تهدیدات ماکرو بپردازید. در حالی که هیچ اسکنر وب وجود ندارد ، Intego تنظیمات شما را در Safari ، Chrome و Firefox بررسی می کند و در صورت استفاده از محافظ داخلی مرورگر خود هشدار نمی دهد.

Intego X9 شامل یک ماژول فایروال (لقب NetBarrier) است ، که نگه می دارد. همه برنامه های موجود در Mac خود که از اینترنت استفاده می کنند را ردیابی کنید و به شما امکان می دهد هرگونه اعتماد به نفس خود را مسدود نکنید. چشم دیدن این است که در پشت صحنه چه می گذرد و بسته به اینکه در خانه هستید ، در یک شبکه کاری یا استفاده از یک کانون عمومی ، می توانید پروفایلهای دسترسی مختلفی تنظیم کنید.

همانطور که می خواهید ، امنیت اینترنتی X0 یک محافظت مؤثر در برابر ویروس ها است ، با نمرات تشخیص عالی از هر دو AV-Comparatives و AV-Test – و اسکن سریع MacBook Pro ما را فقط در 1 دقیقه 50 ثانیه انجام داده است. این می تواند گران شود ، اما اگر شما می خواهید یک مجموعه امنیتی Mac-first ، این یکی باشد.

اکنون از Intego

بخرید.