شما به یک VPN Mac احتیاج دارید

در آنجا یک باور خطرناک وجود دارد که macOS به نوعی در برابر حملات مصون است ، که کامپیوترهای اپل نیازی به آنتی ویروس ندارند و مک ها ذاتاً در برابر جاسوس ها و هکرها محافظت می شوند. در حالی که درست است که ماشینهای ویندوز حملات بیشتری را مشاهده می کنند ، عاملان نظارت گسترده و سارقان داده های آنلاین تفاوت چندانی ندارند. به همین دلیل شبکه های خصوصی مجازی یا VPN حتی برای کاربران مکینتاش بسیار مهم هستند.

مشکل فقط مک شما نیست ، به تنهایی . این ساختار اساسی اینترنت است. نخستین آجر وب توسط دانشگاهیان دولتی و دانشگاهی که مایل به اشتراک گذاری سریعتر و آسان تر اطلاعات بودند ، گذاشته شد. حریم خصوصی و امنیت نگرانی های ثانویه بود. چند دهه به آینده سریع بروید ، و همه چیز کاملاً متفاوت است.

امروزه ما از وب فقط برای تجارت مقالات آکادمیک استفاده می کنیم. ما اسناد مهم پر از اطلاعات شخصی را انتقال می دهیم. ما مالیات خود را ثبت می کنیم؛ ما برای دوستان خود پول می فرستیم و از دشمنان خود پول می خواهیم؛ ما حتی ایمیل های نادرست و عکس هایی را به خطر می اندازیم. و ما این کار را در سراسر سیستم انجام می دهیم که پیدا کردن موقعیت مکانی شما و رهگیری اطلاعات شما بسیار آسان آسان است.

توجه داشته باشید ویراستاران: IPVanish متعلق به j2 Global ، شرکت مادر اصلی ناشر PCMag ، Ziff Davis.


بهترین پیشنهادات VPN این هفته *

 • IPVanish – 60 درصد تخفیف برنامه یک ساله (اکنون 58.49 دلار ؛ قیمت اصلی 143.88 دلار)
 • NordVPN – 70 درصد تخفیف برنامه سه ساله (هم اکنون 125.64 $؛ قیمت اصلی 430.20 $)
 • دسترسی به اینترنت خصوصی – 67 درصد تخفیف برنامه یک ساله (اکنون 39.95 $؛ قیمت اصلی 119.40 $)
 • TunnelBear – 58 درصد دو برابر برنامه سال (اکنون 99.99 $؛ قیمت اصلی 239.76 $)
 • TorGuard – 50 درصد تخفیف از همه برنامه ها (اکنون 29.99 دلار برای یک سال پس از کد تبلیغی PCMAG ؛ قیمت اصلی 59.99 $)
 • Norton Secure – 50 درصد تخفیف از برنامه یک ساله (اکنون 39.99 دلار ؛ قیمت اصلی 79.99 دلار)

* معاملات توسط شریک ما ، TechBargains


چه کسی می خواهد اطلاعات شما را بخواهد؟

خلاصه ، تقریباً در مورد همه افراد داده های شما می خواهند. اطلاعات شخصی شما برای هکرها بسیار با ارزش است زیرا در بازارهای Dark Web قابل فروش و فروش مجدد است. کلاهبرداران و سایر مجرمان می توانند برای ارتکاب کلاهبرداری بتوانند آن اطلاعات را بخرند ، چیزی که معمولاً مردم از انجام این کار به نام خود لذت نمی برند.

در همین راستا ، تبلیغ کنندگان علاقه مند هستند تا اطلاعات شما را بدست آورند تا بتوانند بهتر شما را هدف قرار دهند. با تبلیغات آنلاین ردیاب های ویژه هنگام بازدید از وب سایت اطلاعات مربوط به شما را یادداشت می کنند. هنگامی که به وب سایتی که میزبان ردیاب دیگری از همان شرکت تبلیغاتی است ، حرکت می کنید ، حرکات شما در سراسر وب ارتباط دارد.

 SecurityWatch حتی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) شروع به کار می کنند. این اقدام ، اکنون که کنگره به آنها فرصت داده است تا ابرداده های ناشناس در مورد فعالیت کاربر را بفروشند. ISP ها معتقدند كه اگر آگهي دهندگان بتوانند كسب و كارهاي فروش داده هاي شيرين را كاهش دهند ، آنها نيز بايد اين كار را انجام دهند. نکته منفی این است که در حالی که می توانید سعی کنید با سرمایه داری آنلاین درگیر نشوید ، گزینه های ارزشمندی در انتخاب ISP دارید. به خاطر داشته باشید که ISP ها به طور مرتب ترافیک کاربر را اسکن می کنند ، و این امکان را دارند که تقریباً همه کارهایی را که آنلاین انجام می دهید ، بدانند.

آخرین و قطعاً کم اهمیت ، جاسوسان و سازمان های دولتی هستند. اسناد فاش شده توسط ادوارد اسنودن نشان دهنده مقیاس و پیچیدگی عملکرد رهگیری داده های NSA است. در حالی که در سالهای اخیر تلاش هایی برای ایجاد محافظت از حریم خصوصی محکم تر انجام شده است ، جی از بطری خارج است.

محافظت از حریم خصوصی شما

همه اسنپ های مذکور ، پلت فرم agnostic هستند ، به همین دلیل به VPN احتیاج دارید. وقتی آن را روشن می کنید ، یک VPN تونل رمزگذاری شده بین مک و سرور شما را کنترل می کند که توسط شرکت VPN کنترل می شود. اطلاعات موجود در داخل تونل برای همه افراد غیرقابل دسترسی است و هر اطلاعاتی که یک مهاجم از آن استخراج کند ، غیرقابل خواندن خواهد بود. این زیبایی رمزگذاری است.

حتی سایر کاربران در همان شبکه که قادر نخواهید بود ترافیک وب خود را ببینید ، زیرا با خیال راحت در داخل تونل محافظت می شود. این امر به ویژه مفید است زیرا شبکه های عمومی Wi-Fi ممکن است از امنیت قوی برخوردار نباشند. همچنین ، زیرا فریب دستگاه های بیگناه در ارتباط با شبکه های Wi-Fi مخرب که به طرز صریح برای سرقت اطلاعات شما طراحی شده اند بسیار آسان است.

تونل رمزگذاری شده همچنین مانع از نگه داشتن زبانه ها در ISP شما می شود. این می تواند از منظر حفظ حریم خصوصی مفید باشد ، اما اگر بخواهید مفید واقع شوید ، نیز مانع از ترافیک BitTorrent خود شوید.

از سرور VPN ، داده های شما از اینترنت گسترده تر خارج می شوند. از آنجا که به نظر می رسد داده های شما از سرور VPN و نه رایانه شما تهیه می شود ، هرکسی که تماشا می کند تشخیص محل واقعی شما زمان سخت تری خواهد داشت. در واقع ، اگر آنها می خواستند آدرس IP شما را ضبط کنند ، آدرس سرور VPN را به جای شما دریافت می کنند.

Tunnel to Freedom

یک VPN همچنین می تواند اجازه دهد شما برای فرار از سیستم های سانسور ملی. هنگامی که کشورها به دنبال جلوگیری از دسترسی به اطلاعات خاص یا گوشه های اینترنت هستند ، ترافیک موجود در داخل و خارج از مرزهای دیجیتالی خود را تحت نظر دارند. به مانند دیوار فکر کنید و نگهبانانی که در کنار دروازه ایستاده اند و همه مسافران را بازرسی می کنند.

در این زمینه ، تونل های VPN در زیر دیوار به یک سرور VPN در کشور دیگری می پردازند. نگهبانان به دلیل رمزگذاری VPN نمی توانند داخل تونل را ببینند. شما ، در انتهای دیگر این تونل ، می توانید وب را گویی در کشور قرار دهید که چنین محدودیتی نداشته باشد.

روزنامه نگاران و فعالان سال ها از VPN برای محافظت از اطلاعات خود و دسترسی به وب بدون سانسور استفاده کرده اند. . این یک نقش حیاتی مهم است ، اما ما VPN ها را در مورد توانایی آنها در دور زدن سانسور ارزیابی نمی کنیم ، زیرا این اشتباه بودن ما می تواند عواقب فاجعه آمیزی برای خوانندگان ما داشته باشد.

متأسفانه ، Netflix خیلی به VPN علاقه ندارد زیرا آنها می توانند باشند. استفاده می شود برای جعل مکان. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و به یک سرور VPN در لندن تونل می کنید ، می توانید محتوای Netflix را مشاهده کنید که فقط در انگلستان در دسترس است. به همین دلیل ، Netflix بسیار سخت کار می کند تا دسترسی کاربران VPN را مسدود کند. با این وجود ، تعداد معدودی از شرکتها که برای اطمینان از مشتریان خود بسیار زحمت کشیده اند ، هنوز هم می توانند از طریق VPN به Netflix دسترسی پیدا کنند ، بدون این که مجبور به محافظت از VPN شوند. ممکن است شما با Hulu و سایر سرویسهای پخش نیز همین مشکلات را پیدا کنید. البته بخاطر داشته باشید که VPN ها و سرویسهای پخش در یک مبارزه با گربه و ماوس قفل شده اند ، بنابراین یک VPN که امروز کار می کند ممکن است فردا مسدود شود.

 Story Related نحوه مشاهده ما تست VPN

VPN چیست؟

دو نیمه تا یک VPN بسیار عالی وجود دارد. در مرحله اول مواردی وجود دارد که می توانید مشاهده کنید: وب سایت شرکت ، قیمتی که برای استفاده از این سرویس و هزینه نرم افزار VPN مشتری باید بپردازید. اما همچنین چیزهایی وجود دارد که نمی توانید ببینید. این نیمه دوم همه چیز از تعداد و توزیع سرورهای VPN گرفته تا محل شرکت VPN گرفته تا پروتکل اصلی سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت است.

وقتی ما یک VPN را مرور می کنیم ، وزن خاصی را به یک سرویس ارائه می دهیم که دارای عالی باشد مشتری آسان برای استفاده به صراحت ، شرکت های امنیتی زیادی وجود دارند که قابلیت استفاده از آن را به یک کوله پشتی می دهند و کاملاً روی کمال فنی متمرکز هستند. شما ممکن است قدرتمندترین ، امن ترین VPN تاکنون باشید ، اما مهم نیست که یک شخص متوسط ​​نتواند از آن استفاده کند.

با توجه به تأکید بر اینکه کاربران اپل و اپل زیبایی شناسی می کنند ، ما تمایل به ترجیح VPN داریم که مخلوط شود. با محیط اطراف و حتی بیشتر در مک. اگر VPN شما از سال 2004 مانند WinAMP به نظر می رسد ، یا دارای یک برس فلزی OS X 10.3 است ، در برابر آن حساب خواهد شد.

توجه داشته باشید که اگر می توانید بیشتر رایانه ها ، حتی مک ها را پیکربندی کنید ، مستقیماً با یک VPN کار کنید. خدمات ، ما توصیه می کنیم از نرم افزار مشتری شرکت استفاده کنید. تنظیم و نگهداری آن بسیار ساده تر از پیکربندی دستی است و دسترسی آسان به تمام ویژگی هایی که در یک سرویس VPN برای آن پرداخت می کنید امکان دسترسی آسان دارد.

در مورد قیمت ، نگرانی اصلی ما انعطاف پذیری و ارزش است. سرویس هایی که فقط یک طرح گران قیمت و یکپارچه ارائه می دهند گزینه خوبی نیستند. ما در عصر خدمات la carte زندگی می کنیم ، جایی که بیشتر مصرف کنندگان به هزینه های ماهانه عادت دارند. علاوه بر این ، اگر VPN شما با Netflix کار خود را متوقف کند یا سرعت کافی را ارائه ندهد ، بسیار ناشایست خواهد بود که برای دسترسی به یک سال هزینه زیادی بپردازید.

متوسط ​​هزینه ماهانه برای 10 VPN برتر ما که مورد بررسی قرار داده ایم ، از این قرار است. این نوشتار ، در حدود $ 10.30. بسیاری از آنها به زیر این رقم می آیند و تعداد معدودی نیز بالاتر می روند. بدیهی است ، آنهایی که هزینه بیشتری دارند ، باید برچسب قیمت سنگین آنها را توجیه کنند.

اما پول نباید مانعی برای امنیت باشد ، و بسیاری از VPN های ارزشمند و رایگان وجود دارند که در اطراف آنها شناور هستند. به طور خاص ، ProtonVPN تنها VPN ای است که ما مورد بررسی قرار داده ایم و محدودیتی در میزان داده ای که می توانید با یک اشتراک رایگان از آنها استفاده کنید وجود ندارد.

ارزش کمی سخت تر است ، اما ما معتقدیم که یک اشتراک VPN واحد باید ملاقات کند. معیارهای خاص باید حداقل برای 5 دستگاه همزمان پوشش را در بر بگیرد ، که این یک هنجار برای صنعت است. باید روی چندین سیستم عامل از جمله دستگاه های تلفن همراه کار کند. و یک اشتراک واحد باید برای سیستم عامل های مختلف کار کند – یعنی پرداخت هزینه اشتراک برای Mac شما نیز باید قابلیت عملکرد iPhone VPN را بدست آورد. اگر VPN شما را مجبور می کند تا از طریق هوپ ها پرش کنید و هزینه بیشتری را برای تأمین تمام دستگاه های مختلف در خانه خود بپردازید ، ارزش مناسبی نیست.

ما همچنین به تعداد سرورهای VPN موجود با یک سرویس ، و همچنین تعداد آنها نگاه می کنیم. مکانهای مختلفی که سرورها در آنها میزبان هستند ، و چقدر آن مکانها به طور گسترده توزیع شده اند. داشتن موقعیت های بیشتر سرور به این معنی است که شما همیشه یک سرور در این نزدیکی خواهید داشت ، این مهم است زیرا سروری که به شما نزدیک است سریع تر و قابل اعتماد تر از یک کامپیوتر دور است. انواع مکان های سرور همچنین به این معنی است که شما گزینه های بیشتری را برای جعل مکان خود دارید.

بهترین خدمات VPN حداقل 1000 سرور ارائه می دهد ، و NordVPN بسته ای را با بیش از 5000 سرور هدایت می کند. ما برای مکان های سرور به شماره های ثابت نگاه نمی کنیم بلکه بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آنها به خوبی توزیع شده اند. بسیاری از شرکت های VPN آفریقا ، خاورمیانه و آمریکای جنوبی را ترک می کنند که ناامید کننده است.

آیا می توانید به VPN خود اعتماد کنید؟

به همان اندازه آنچه که یک شرکت VPN ارائه می دهد مهم است سیاست هایی را که برای محافظت از حریم شخصی شما در نظر گرفته شده است. . شما باید اطمینان داشته باشید که این سرویس نگهبان خوبی از اطلاعات شخصی شما خواهد بود و با استخراج اطلاعات شما از موقعیت خود سوء استفاده نمی کند. وضعیت حقوقی شرکت نیز مهم است. بعضی از کشورها قوانینی دارند که به شرکتها نیاز دارند تا داده ها را برای مدت زمان مشخصی ذخیره کنند.

در طول آزمایش ما از ارائه دهندگان VPN می خواهیم که چه اطلاعاتی را در مورد فعالیت کاربران جمع می کنند و آیا آنها اطلاعات را می فروشند. این مهم است ، زیرا یک شرکت VPN می تواند فعالیت شما را جاسوسی کند. علاوه بر این ، ما سیاست های حفظ حریم خصوصی شرکت را مورد تأیید قرار می دهیم تا پاسخ آنها را تأیید کنیم. بهترین خدمات تا حد امکان اطلاعات کمی در مورد کاربران و فعالیت آنها ثبت می کند و باید چرا در سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها توضیح داد. البته ، یک شرکت VPN می تواند در مورد هر یک از این مسائل دروغ بگوید. اما حداقل ، ما می توانیم از شرکت های VPN بخواهیم که مواضع خود را توضیح دهند و اجازه ندهند که آنها با دروغ فراموشی کنند.

نکته آخر در مورد اعتماد مربوط به مکان است. بسیاری از خوانندگان برای ما نوشتند که آیا باید به یک شرکت VPN واقع در مکانی با سیاست های سرکوبگر اینترنت مانند چین یا جایی که به جرم سایبری شناخته می شود ، مانند بخش هایی از شرق اروپا اعتماد کنند. این نگرانی های معتبر است ، اما مانند سیاست های جمع آوری اطلاعات یک شرکت ، ما فکر می کنیم بهتر است همه را بی گناه فرض کنیم تا زمانی که اثبات نشود. بدون اثبات رفتار بد واقعی ، ما اعتقاد داریم که غیرقابل مسئولیت است که بگوییم یک شرکت باید صرفاً بر اساس محل دفتر آن اجتناب شود. ممکن است احساس متفاوتی داشته باشید. تمام بررسیهای ما توجه دارند که هر شرکت VPN دارای دفتر مرکزی خود می باشد ، بنابراین اگر شما با مواضع ما مخالف هستید ، می توانید برای خود تصمیم بگیرید.

VPN Speeds

زیرا بسیاری از افراد VPN ترافیک وب خود را متفاوت از ISP شما انجام می دهند. باور داشته باشید که استفاده از VPN مرورگرهای آنها را به سمت خزیدن کاهش می دهد. آنها حق دارند نگران باشند. قرار دادن فیبر و سرورهای بیشتر بین شما و اینترنت به طور بالقوه باعث افزایش زمان تأخیر و کاهش سرعت بارگیری و بارگیری می شود.

در آزمایش ما روی رایانه های ویندوز ، ما بیش از 30 سرویس VPN را بررسی کردیم. ما از این اطلاعات برای پیدا کردن درصد تغییر برای هر سرویس VPN استفاده می کنیم. این به طور گسترده ای در ویژگی ما ، چگونه ما VPN ها را آزمایش می کنیم ، توضیح داده شده است.

 داستان مرتبط مشاهده کنید چگونه ما VPN ها را آزمایش می کنیم

در زیر ده مورد سریعترین VPN ها ، مبتنی بر آزمایش ما وجود دارد. توجه داشته باشید که تجربه شما ممکن است بسیار متفاوت از ما باشد ، و اینکه این تست های سرعت بر روی یک دستگاه ویندوز انجام شده است ، نه مک. سریعترین VPN 2019

در مک خود ایمن و خصوصی بمانید

اپل ماکروهای MacOS را به درخشش جلا داده است ، و این شرکت همواره توجه جدی به ثبات و امنیت داشته است. اما در وب ، هر چیزی پیش می رود. به همین دلیل شما به یک VPN نیاز دارید تا یک لایه مهم از امنیت و حریم خصوصی را فراهم کنید. این یک ابزار ساده اما قدرتمند است و از شما برای کنترل بهتر تجربه آنلاین خود سپاسگزار خواهید بود.

در حالی که به فکر حفظ حریم شخصی برای مک خود هستید ، باید امنیت را نیز در نظر بگیرید. اگر هنوز محافظت نشده اید ، لازم است که جمع آوری نرم افزار آنتی ویروس مک را بخوانید.

 • NordVPN (برای مک)

  جوانب مثبت: بزرگترین مجموعه سرورها. سرورهای تخصصی. شش اتصال همزمان. رابط کاربری خوب طراحی شده و سازگار است. مسدود کردن آگهی و محافظت از وب.

  منفی: گران است. نمرات آزمون سرعت Lackluster.

  Bottom Line: NordVPN برای کاربران Mac امنیت عالی شبکه ، ویژگی های چشمگیر ، سرورهای تخصصی و بزرگترین شبکه سرورهای VPN در بازار را فراهم می کند ، و آن را به یکی از بهترین VPN ها برای macOS تبدیل می کند.

 • دسترسی به اینترنت VPN خصوصی (برای مک)

  جوانب مثبت: هزاران سرور در ده ها مکان. نمرات آزمون سرعت خوب. ابزارهای عالی و پیشرفته. بدون ورود به سیستم با Netflix کار می کند.

  منفی: رابط حداقل. بدون نسخه رایگان

  Bottom Line: انتخاب مناسب برای یک برد امنیتی ، دسترسی به اینترنت خصوصی یک macOS VPN بدون سیم با قوی ترین شبکه ای است که ما هنوز دیده ایم ، با قیمتی بسیار مناسب. از این رابط کاربری زیادی انتظار نداشته باشید.

  نقد را بخوانید

 • TunnelBear VPN (برای مک)

  جوانب مثبت: بهترین نمرات آزمون سرعت کلی برای macOS. رابط کاربری دوستانه و جذاب. تبلیغات را بلوک می کند. سیاستهای عالی برای حفظ حریم خصوصی ویژگی های منحصر به فرد به طور خاص برای macOS. با Netflix خوب بازی می کند. خرس.

  منفی: مکان های سرور معدودی. هیچ P2P یا BitTorrent مجاز نیست.

  Bottom Line: TunnelBear همیشه با نرم افزار VPN خود تجربه ای عالی و محافظت عالی ارائه داده است و بر روی macOS می درخشد. با داشتن یک شبکه سرور قوی ، یک رابط قاتل ، نمرات تست سرعت قوی و ویژگی های منحصر به فرد برای macOS ، این یک انتخاب ویراستار است.

  بخوانید نقد کنید

 • PureVPN (برای مک)

  جوانب مثبت: تنوع جغرافیایی عالی سرورها. سرورهای تخصصی. اجازه می دهد تا P2P و BitTorrent. سیاست حفظ حریم خصوصی عالی. با Netflix کار می کند.

  منفی: تعداد کمی از سرور. IKEv2 و OpenVPN در مشتری پشتیبانی نمی شوند. رابط دوستانه.

  Bottom Line: PureVPN با مجموعه ای عالی از سرورها و محافظت از حریم خصوصی قوی ، از داده های وب شما محافظت نیرومندی می کند ، اما سریعترین Mac VPN ما تست نشده است.

  نقد را بخوانید

 • Golden Frog VyprVPN (برای مک)

  جوانب مثبت: ویژگی های قوی ، از جمله تونل زنی اسپلیت. پشتیبانی از پروتکل های متعدد. اجازه می دهد تا P2P و Bittorrent. کنترل مستقیم سرورها. گزینه های سرور جغرافیایی متنوع. برخی از نمرات آزمون سرعت خاموش.

  منفی: مسدود کردن تبلیغات نیست. تعداد کمی از سرورها.

  Bottom Line: Golden Frog VyprVPN نه تنها رمزنگاری ایمن از یک شبکه خصوصی مجازی را فراهم می کند ، بلکه مجموعه ای از ویژگیهای پیشرفته را نیز در یک برنامه macOS نرم و صاف قرار می دهد.

  نقد را بخوانید

 • TorGuard VPN (برای مک)

  جوانب مثبت: تنظیمات پیشرفته بی شماری. شبکه ای بسیار مستحکم از حدود 3000 سرور. پنج اتصال همزمان.

  منفی: رابط دوستانه. به طور خودکار بهترین سرور را انتخاب نمی کند. گزینه های کمتری نسبت به نسخه ویندوز وجود دارد.

  Bottom Line: TorGuard به معنای VPN برای Acolytes BitTorrent است ، و آن را از ویژگی های پیشرفته ای ارائه می دهد که کاربران با اطمینان از آن قدردانی می کنند ، اما این برای شبکه های جدید نیست.

  مرور

 • KeepSolid VPN نامحدود (برای مک)

  جوانب مثبت: ساختار قیمت گذاری انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه. ادغام نوار لمسی Nifty. P2P و BitTorrent مجاز است. پشتیبانی از OpenVPN. سرورهای تخصصی. مشتری متراکم از اطلاعات.

  منفی: عملکرد کلی سرعت لک پلاس. فروشگاه برنامه و نسخه های بارگیری ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. تعداد کمی از سرورها.

  Bottom Line: KeepSolid VPN Unlimited یک سرویس عالی با قیمت گذاری انعطاف پذیر بی نظیر و فناوری امنیتی قدرتمند است ، اما رابط کاربری آن برای یک برنامه Mac احساس ناعادلانه ای دارد و نتایج تست های سرعت آن فقط منصفانه بود.

  نقد را بخوانید