"آنچه گفته شد:" ما اخلاق خود را بالاتر از قانون قرار می دهیم. ما به قانون محدود نیستیم "،" قاضی قاضی روزنس گفت: "این تقریباً یک نشان افتخار است و از بهترین سنت های اخلاق روزنامه نگاری حمایت می کند … چگونه می توان هر دادگاهی این امر را تحمل کرد؟"

هیچ کس فراتر از قانون نیست. این قانون مدتهاست که به رسمیت شناخته شده است که روابط خاصی وجود دارد ، مانند روابط بین یک وکیل با مشتری یا پزشک و بیمار.

 کوین رود در سال 2008 از هواپیمای نخست وزیر خارج شد.

کوین راد از هواپیمای نخست وزیر خارج می شود. در سال 2008. اعتبار: گلن مک کورتاین

و بیش از 200 سال دموکراسی ها در سراسر جهان این ارزش را در رسانه های پر جنب و جوش دولت هایی که مسئولیت پاسخگویی دولت ها به حساب آورده اند ، به رسمیت شناخته اند ، به همین دلیل محافظت از آن در اولین اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده:

"کنگره هیچ قانونی را برای احترام به استقرار دین ، ​​یا ممنوع کردن اعمال رایگان از آن ، یا کاهش آزادی بیان یا مطبوعات ، وضع نخواهد کرد."

هیچ کس فراتر از قانون نیست ، بلکه در آنجا است. قوانین بد و بد اعمال می شود قانون. جرم واقعی مکمنوس و هاروی چه بود: فاش کردن اسرار دولتی یا خجالت کشیدن دولت؟

استرالیا یک دموکراسی مات است که با همسالان خود مانند ایالات متحده ، انگلیس و نیوزلند مقایسه می شود. ورود قایق های پناهندگان که زمانی در اطلاعیه مطبوعاتی اعلام شده بودند به صورت مخفی طبقه بندی شده اند ، قوانین آزادی اطلاعات با استفاده لیبرال از معافیت ها به یک شوخی کاهش یافته است ، "اعتماد به نفس تجاری" همه روش گناهان را در بر می گیرد و قوانین توهین به ما است. طراحی شده است تا وکلا را ثروتمند کند.

Loading

روی این پایگاه ناپایدار 82 قطعه قانون از سال 2001 به نام امنیت ملی اضافه شده است. استاد مشروطه ، جورج ویلیامز. برخی برای محافظت از مردم ضروری بودند ، اما در هر مرحله ، شرکت های رسانه ای و اتحادیه روزنامه نگاران هشدار داده بودند که دسترسی بیش از حد داشته باشند.

من در یک سری گزارش ها درباره دخالت حزب کمونیست چین در سیاست داخلی درگیر شدم ، و این باعث شد تا ورود خارجی ها فراهم شود. قوانین دخالت. من فکر کردم و معتقدم که اکنون آنها لازم هستند. بخشی از آن رژیم یک ثبت شفافیت بود ، جایی که افرادی که به کشورهای خارجی پیوند دارند ، موظف هستند که آنها را اعلام کنند.

از آنجا که این قوانین در حال تدوین بودند ، اطمینان حاصل می شد که علیه رسانه ها استفاده نمی شود. با این حال ، در میان نامه های اولیه ای که توسط دادستان کل ارسال شده است یکی از رئیس هیئت مدیره نود بود هیو مارک. این خبر به یک خبر خبری مبتنی بر فیلمبرداری شده توسط الجزیره اشاره داشت که به آرزوهای سیاسی استیو دیکسون نامزد یک ملت پایان داد. به گفته این بخش ، دلیلی برای این شبکه وجود ندارد كه نام خود را به ثبت شفافیت اضافه كند.

 مایكل هاروی ، درست و جرارد مكمنوس در مورد مراحل دادگاه دادگاه در سال 2007 با رسانه ها صحبت می كنند.

مایکل هاروی ، درست ، و جرارد مک مانوس در مورد مراحل دادگاه دادگاه در سال 2007 با رسانه ها صحبت می کنند.
اعتبار: پت اسکالا

جرارد مکمنوس اکنون مشاور رسانه ای در دولت موریسون است ، بنابراین امید وجود دارد که ممکن است یک روز کلیه مجرمان بازخرید شود. پس از محکومیت وی با اعمال قوانین سپر برای حمایت بیشتر از روزنامه نگاران و منابع آنها ، تغییراتی رخ داده است. این یک مکث کوچک در عقب نشینی مداوم بود.

اما من این هفته بارها توسط بوروکرات ها و سیاستمداران تذکر داده ام که اکثر مردم به اطلاعات رسانه ها اهمیت نمی دهند و دولت فشار کمی را از کمپین حق دانستن احساس می کند که رسانه های استرالیا روز دوشنبه راه اندازی شدند. این ممکن است درست باشد شاید همه ما در اینجا خیلی راحت باشیم و متوجه نشویم که فرسایش آزادی تا خیلی دیر نشود. امیدوارم که نیست.

یک مطبوعات آزاد یک درد ناقص در الاغ است اما بدیل بدتر است.

همانطور که آلبر کامو ، روزنامه نگار و فیلسوف فرانسوی نوشت: "مطمئناً یک مطبوعات آزاد می تواند خوب یا بد باشد ، اما مطمئناً بدون آزادی ، مطبوعات هرگز به جز چیز بد نخواهد بود. "

کریس اوهلمان سردبیر سیاسی نود نیوز است.

بیشترین بازدید در ملی.

در حال بارگیری