به روز رسانی fintech رایگان ما همچنین شامل اخبار Smarsh ، Pershing ، BondWave ، Foreside ، CME Group و Exablaze می باشد.

تنظیم کننده ها روی دارایی های دیجیتال و AML / CFT

تمرکز دارند. (FinCEN) و SEC به صنعت یادآوری می كنند كه فعالیت های مربوط به دارایی های دیجیتالی باید با قوانین مبارزه با پولشویی (AML) و قوانین تأمین مالی ضد تروریسم تحت پوشش قانون رازداری بانك (BSA) مطابقت داشته باشد.

AML و مبارزه با تأمین مالی تعهدات تروریسم (CFT) "برای اشخاصی که BSA آن را" مؤسسات مالی "تعریف می کند ، مانند تجار کمیسیون آتی و معرفی کارگزارانی که موظف به ثبت نام در CFTC ، مشاغل خدمات پولی (MSBs) هستند که توسط FinCEN تعریف شده است ، و دلالان دلال. و وجوه متقابل موظف به ثبت نام در SEC ، "مطابق بیانیه مشترک آژانس های نظارتی.

الزام AML / CFT شامل ایجاد یک برنامه" مؤثر "AML و ضبط پرونده است. مقامات می گویند الزامات گزارشگری و گزارشگری ، "از جمله موارد لازم برای گزارش فعالیت مشکوک (SAR)". برای بیانیه مشترک ، دارایی های دیجیتالی شامل ابزارهایی است که "ممکن است طبق قوانین ایالات متحده واجد شرایط به عنوان اوراق بهادار ، کالاها ، و ابزارهای امنیتی یا کالایی مبتنی بر کالاها مانند معاملات آتی یا مبادله" باشند.

تنظیم کنندگان تصدیق می کنند که "برچسب یا اصطلاحات استفاده شده برای توصیف دارایی دیجیتال یا شخصی که مشغول فعالیت یا ارائه خدمات مالی یا دارایی دیجیتالی است … ممکن است لزوماً با نحوه تعریف آن دارایی ، فعالیت یا خدمات تحت BSA یا تحت قوانین و قوانینی که توسط CFTC و SEC ، "مقامات می گویند.

" به عنوان مثال ، چیزی که از آن به عنوان "مبادله" در بازار دارایی های دیجیتال یاد می شود ممکن است یا ممکن است به عنوان "صرافی" شناخته نشود ، زیرا این اصطلاح در فدرال استفاده می شود قوانین اوراق بهادار به این ترتیب ، صرف نظر از برچسب یا اصطلاحاتی که شرکت کنندگان در بازار می توانند از آن استفاده کنند یا سطح یا نوع فناوری بکار رفته باشد ، این حقایق و شرایط موجود در دارایی ، فعالیت یا خدمات ، از جمله واقعیت اقتصادی و استفاده از آن (چه در نظر گرفته شده و چه از نظر ارگانیک است با توجه به بیانیه مشترک ، طبقه بندی کلی یک دارایی ، رفتار نظارتی ویژه فعالیت مربوط به دارایی ، و اینکه آیا افراد درگیر "موسسات مالی" برای اهداف BSA هستند ، تعیین می کند. "

بیانیه مشترک توسط هیث تاربرت ، رئیس CFTC ، کنت A. بلانکو ، مدیر شبکه ، اجرای جرائم مالی (FinCEN) و جی کلینتون ، رئیس SEC

استخدام و تبلیغات برای Smarsh's تیم اجرایی

روهیت خانا

Smarsh ، یک فروشنده مدیریت ارتباطات الکترونیکی ، تیم اجرائی خود را با استخدام روهیت خانا به عنوان مشتری اصلی شرکت گسترش داده است. مقامات می گویند: (CCO) ، کریس مورتون به عنوان مدیر ارشد بازاریابی (CMO) و ارتقاء Tricia Juetteyeyer به مشاوره عمومی. سه مدیر جدید مستقیماً به مدیرعامل Smarsh برایان کرامر گزارش می دهند.

خانا سرویس های حرفه ای ، پشتیبانی فنی و تیم های موفقیت مشتری را هدایت می کند. مقامات می گویند قبل از اسمارش ، وی مسئولیت تجربه تجربه مشتری در SecureAuth را بر عهده داشت.

کریس مورتون

مورتون پس از بیش از 20 سال تجربه مدیریت عمومی در ساختن مشاغل اطلاعات و نرم افزار ، به اسراش می پیوندد. اخیراً ، وی هدایت بازاریابی و توسعه شرکت ها را برای ارائه دهنده نرم افزار اخلاق و سازگاری NAVEX Global رهبری کرده است. وی همچنین در تامسون رویترز (TR) مشغول به کار بود ، جایی که نخستین سرمایه گذاری ، ریسک و انطباق شرکت (GRC) را در این شرکت اداره کرد.

Tricia Juettemeyer

پیش از مشاوره عمومی ، Juetemeyer برای 18 ماه به عنوان دستیار Smarsh فعالیت کرده بود. مشاور عمومی و مشاور ارشد شرکت.

او مسئولان حقوقی و اطلاعاتی Smarsh را با هدایت در ارزیابی و مشاوره در مورد خطر در سازمان ، رهبری می کند.

Pershing از "مدیر دروازه" برای مدیران سرمایه گذاری پرده برداشت

مقامات می گویند که BNY Mellon's Pershing مدیر Gateway خود را راه اندازی کرده است ، یک راه حل دیجیتالی تلفیقی که یک پرتال متمرکز با دسترسی به حساب ساده و یک مدل تحویل مدل را ارائه می دهد ، گفتند.

مقامات می گویند: "جانشین ایستگاه کاری مدیر ، مدیر دروازه شرکت Pershing به مدیران دارایی کمک می کند تا طبق درخواست ها و سفارشات خدمات عمل کنند." پیشنهاد جدید به کاهش "تلاش های مضاعف کمک می کند و به طور خودکار اطلاعات را به نمایندگی از مشتریان خود جمع آوری و پردازش می کند."

Manager Gateway رابط کاربری بصری ارائه می دهد ، و شامل یک برنامه ایستگاه کاری پیشرفته برای ساده سازی فرایندهای روزانه برای مدیران سرمایه گذاری است. مقامات می گویند ، و یک ابزار گردش کار که به ارائه دهندگان مدل امکان می دهد مدل های حرفه ای سرمایه گذاری را ایجاد کرده ، مدیریت و ارائه کنند ،

"تقاضا برای پرتفوی مدل همچنان رو به افزایش است ، زیرا مشاوران به طور فزاینده ای به دنبال مقیاس کسب و کار خود و تمرکز بر ارائه ارزش افزوده هستند. به مشتریان ، "سارا زنجیر ، مدیر استراتژی جهانی و مدیریت محصول در شرکت پرشینگ ، در بیانیه ای آماده گفت:"

"تقریباً 400 مدیر دارایی که راه حل های سرمایه گذاری مشاوره را برای مشتریان شرکت ارائه می دهند ، از دسترسی به مدیر دروازه استفاده می کنند. پایان Q4 2019 ، "به گفته مقامات. "انتقال مرحله به مرحله عملکرد جدید مدل از Q4 2019 آغاز خواهد شد ، با اتمام آن نیز تا اواسط سال 2020 پیش بینی می شود."

BondWave تقویت کننده بستر ثابت درآمد

BondWave LLC ، مالی فروشنده فناوری که روی داده ها ، رویه ها و فرآیندهای با درآمد ثابت متمرکز شده است ، پیشرفتهای مختلفی را برای توسعه محتوای و کارایی پلتفرم خود برای کاربران گزارش می دهد.

این پیشرفت ها به کاربران "سطح جدیدی از شفافیت و بینش های پشتیبانی شده توسط داده های عینی را ارائه می دهد. علم و فن آوری در حال ظهور ، "فروشنده در بیانیه ای می گوید.

بستر این شرکت" به معامله گران ، مشاوران و سرمایه گذاران با درآمد ثابت امکان می دهد تا هزینه های معاملات ، خدمات و نظارت بر حسابها را ارزیابی کنند ، و همچنین ایده های تجاری هدفمند را شناسایی و ارتباط دهند. " [بیانیه

جدیدترین ویژگی ها "به ایجاد تعامل با مشتری آگاه تر کمک می کند ، ضمن اینکه توانایی شرکت ها را در تجزیه و تحلیل ، مدیریت و رشد تقویت می کند. تجارت اوراق قرضه آنها ، "BondWave ، تاسیس در سال 2001 ، اضافه می کند.

Foreside Acquires Services Advice Advice

Foreside Financial Group ، LLC ، ارائه دهنده خدمات نظارتی و انطباق به مشتریان در صنعت مدیریت دارایی ، گزارش می دهد كه خدمات مشاوره انطباق ، یك شركت مشاوره ای منطقه ای را برای موسسات مالی به دست آورده است.

این شركت "ردپای Foreside را در آمریكا گسترش می دهد و سهم بازار اضافی را ضبط می كند".

دفتر مرکزی مالی. این شرکت در پورتلند ، ماین قرار دارد و دفاتر آن را در نیویورک ، بوستون ، بروین و کلمبوس ، لندوندری ، کنکورد و دلاایر ساحل نگهداری می کند.

CME Group از طریق Google Cloud داده های بازار را ارائه می دهد [19659003] گروه CME ، یک بازار مشتقات مستقر در شیکاگو ، گزارش می دهد که این "اولین بازار مشتقات برای ارائه معاملات آتی و داده های بازار در زمان واقعی در Google Cloud" خواهد شد. [19659004] بازار مستقر در ابر قرار است فعالیت خود را از 17 نوامبر 2019 آغاز کند.

با استفاده از فناوری cloud ، "به شرکت کنندگان در بازار اجازه می دهد تا به داده های با ارزش CME Group CME دسترسی داشته باشند … از هر نقطه جهان با اتصال اینترنتی از طریق Google Cloud شبکه جهانی ، "این گروه در بیانیه ای می گوید:"

"مشتریان ما در سرتاسر جهان به طور فزاینده به دنبال داده های با کیفیت واقعی در ابر هستند" ، طری بره ، رئیس خدمات جهانی داده CME Group ، در بیانیه ای می گوید. "این همکاری نوآورانه با Google Cloud نه تنها دسترسی به اطلاعات مشتریان مورد نیاز خود را از هر کجای اینترنت با اتصال اینترنتی آسان تر خواهد کرد ، بلکه ادغام داده های بازار ما در فن آوری های جدید مبتنی بر ابر را آسانتر می کند."

Exablaze تأخیر را توسط بیش از نیمی کاهش می دهد

Exablaze ، ارائه دهنده دستگاه های شبکه با تاخیر فوق العاده کم ، گزارش می دهد که نتایج معیار جدید STAC-T0 را برای ExaNIC FDK-XP خود (Firmware مسئولان می گویند: «این تأخیر را به کمتر از نیمی از بهترین معیارهای قبلی کاهش داد ، و تأخیرهای قابل اجرا از 31-44 نانو ثانیه را ضبط کرد و سیگنال پیشرفت قابل توجهی در عملکرد سیستم تیک تا تجارت داد.» اگزابلاز Exablaze در معیارهای STAC میزان بالایی از جبرگرایی را نشان داد و حداکثر زمان تاخیر حتی در هنگام اجرای 11 میلیون بسته در ثانیه (7.72 گیگابیت در ثانیه) ، 3.4 برابر حداکثر سرعت (پیام) آزمایش شده قبلی ثابت مانده است. Exablaze رکورد های جدیدی را در هر اندازه گیری تعیین کرده است. "

Exablaze از طریق مرکز تجزیه و تحلیل فناوری بورس اوراق بهادار (STAC) ، یک آژانس آزمایش مستقل که تسهیل شورای معیار STAC ، یک گروه صنعتی متشکل از شرکت های مالی و فروشندگان فناوری انجام شد ، ارزیابی شد.

<! –

->