هنر جکسون اپشتین

هنر جکسون اپشتین

مالی مسیرو صندوق متقابل سوم و برنامه حساب مدیریت شده را ارائه می دهد

Mesirow Financial (Mesirow) سومین صندوق متقابل خود را ، صندوق سرمایه گذاری پیشرفته مالی مزیرو ارائه داد. و همچنین یک برنامه حساب کاربری مدیریت شده ، بازنشستگی دقیق مالی Mesirow.

به سرپرستی تیم درآمد ثابت Mesirow ، سرمایه صندوق جدید ، از دو متخصص سرمایه گذاری متمرکز و استراتژی های جایگزین دیگر Mesirow بهره می برد. درآمد ثابت — برای ارائه استراتژی متمایز به سرمایه گذاران.

پیتر هگل ، رئیس تیم درآمد ثابت در مزیرو می گوید: "در محیط کم تولید امروز ، سرمایه گذاران دوباره به فکر تخصیص درآمد ثابت هستند و به دنبال راه هایی برای دستیابی به درآمد کافی و مدیریت ریسک نرخ بهره هستند." وی افزود: "با در اختیار داشتن بازده بالا و ارز فعال ، صندوق تقویت شده پلاس کلاسهای دارایی را معرفی می کند که دارای همبستگی کم یا منفی با دارایی های اصلی و دارایی های با درآمد ثابت هستند و در عین حال پتانسیل هایی را نیز برای بازده بالاتر دارند. ما معتقدیم این ترکیبی است که می تواند عملکرد تنظیم شده ای با ریسک را در طی چرخه بازار ارائه دهد. "

برنامه بازنشستگی دقیق مالی Mesirow به منظور ارتقاء سلامتی مالی و ارائه مدیریت حرفه ای پرتفوی برای دارایی های بازنشستگی طراحی شده است.

Mesirow مالی همچنین با ارائه دهنده fintech Soundings Financial برای بهره‌گیری از برنامه بینش برنامه ریزی بازنشستگی خود همکاری کرده و پس از ارائه شامل ویژگی های حساب کاربری مدیریت شده شرکت کنندگان نیز گسترش می یابد.

"به عنوان یک رهبر در نمونه کارها و خدمات وام های سفارشی ، Mesirow مالی همچنان به ارائه راه حل برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحقق سهامداران برنامه بازنشستگی. ما این برنامه حساب کاربری مدیریت شده را با Soundings Financial تهیه کردیم تا یک راه حل بسیار شخصی را ارائه دهیم که مشارکت کنندگان را درگیر می کند و اوراق بهادار می سازد تا به مجموعه شرایط خاص شرکت کنندگان بپردازد ، "می گوید: مایکل آنین ، رئیس استراتژی های سرمایه گذاری در مسیرو مالی."

MSCI شاخص هایی را برای ردیابی Megatrends بلند مدت ایجاد می کند

MSCI Inc. پنج شاخص موضوعی را برای ردیابی عملکرد megatrend های بلند مدت ایجاد کرده است که انتظار می رود به طور گسترده در آینده جامعه و اقتصاد را تحت تأثیر قرار دهد.

شاخصهای موضوعی جدید هستند. برای سرمایه گذاران که بر رشد شهرهای هوشمند ، اقتصاد دیجیتال ، تحرک در آینده ، فناوری مختل کننده و هزاره ها مفید هستند ، مفید است.

MSCI این شاخص های موضوعی را با روش های مقیاس پذیر و انعطاف پذیر ساخت. روش شاخص به طور سیستماتیک شرکتها را بر اساس پیوند خطوط تجاری و اطلاعات توضیحات تجاری خود با موضوع الگوسازی ، شناسایی می کند. MSCI برای ارزیابی قدرت این پیوند برای انتخاب عناصر نهایی شاخص ، از اهمیت اقتصادی برخوردار است.

این پرتاب به مجموعه فهرست موضوعی موجود MSCI از چهار فهرست متمرکز بر امنیت سایبری ، روباتیک ، جوامع پیری و انرژی کارآمد می افزاید.

Stephane Matatia ، رئیس Index Products EMEA و محصولات فهرست موضوعی جهانی در MSCI ، نظرات ، "به طور گسترده اذعان شده است که تعدادی از مگاتندند وجود دارند. به طور قابل توجهی بر اقتصاد جهانی و جوامع در سراسر جهان تأثیر می گذارد ، و ما شاهد افزایش تقاضا از سرمایه گذاران هستیم که به دنبال هم تراز کردن سرمایه گذاری های خود با این مضامین بلند مدت هستند. این مجموعه جدید از فهرستها ابزارهای مورد نیاز برای ارزیابی و اندازه گیری این روندهای ساختاری را در اختیار آنها قرار می دهد. "