سیستم های کاربردی جدیدترین نوآوری را در پرتفوی آژانس دیجیتال اعلام می کند


PARK UNIVERSITY، Ill.، 16 اکتبر 2019 (GLOBE NEWSWIRE) – Applied Systems® امروز به روزرسانی های ابتکاری را در سراسر آژانس دیجیتال port و سبد کارگزاری خود در Applied Net 2019 اعلام کرد ، بزرگترین گردهمایی در جهان از نمایندگان مستقل ، کارگزاران ، شرکتهای بیمه و MGA در محل اقامت ARIA Resort & Casino در لاس وگاس ، NV. آخرین پیشرفت ها امکان ایجاد ارتباط بیشتر بین آژانس ها ، کارگزاری ها ، شرکای بیمه گر و بیمه نهایی را برای ایجاد همکاری بیشتر برای معاملات تجاری با ارزش بالاتر و بازده عملیاتی فراهم می کند.

"انقلاب دیجیتال بیمه ایجاد فرصت هایی برای آژانس ها ، کارگزاری ها و بیمه گذاران است. از فناوری اهرم برای اتوماسیون عملیات و اتصال به هر یک از ذینفعان در چرخه چرخه بیمه به روشهای جدید استفاده می کنیم. "مایکل هاو ، معاون ارشد مدیریت محصول ، سیستم های کاربردی گفت: "آخرین نوآوری های آژانس دیجیتال و کارگزاری ، برنامه ها و کارگزاران را قادر می سازد تا روش های ایجاد ارزش برای مشاغل خود و بیمه نهایی را متحول سازند."

نوآوری آژانس دیجیتال و کارگزاری شامل موارد زیر است:

یک آژانس بنیادی / کارگزاری سیستم مدیریتی

آخرین پیشرفت های Epic Applic Epic باعث کارایی و ارزش بیشتر آژانس ها و کارگزاری ها در سراسر جهان از طریق گردش کار خودکار تر ، ارتباطات مشتری یکپارچه و اتصال پیشرفته بیمه گر در هر مرحله از چرخه بیمه می شود. نوآوری های اخیر عبارتند از:

 • ادغام ایمیل: ادغام ایمیل را با افزودنی مایکروسافت Outlook گسترش می دهد که نمایندگان را قادر می سازد تا به طور مستقیم در Microsoft Outlook کار کنند تا بتوانند به مخاطبین و پیوست های Epicied کاربردی ، با قابلیت اضافه کردن خودکار پیام های ارسال شده در Epic Applied.
 • کمیسیونهای لایحه مستقیم: ضبط کمیسیون های صورتحساب مستقیم را در زمان پردازش با حجم بالا با توانایی اضافه شده در انتخاب معیارهای فیلتر جستجو ، و سپس مستقیم ضبط کمیسیون ها از آن لیست فیلتر شده را نشان می دهد.
 • اتصال بیمه گر: نمایندگان و کارگزاران ایالات متحده و کانادا را قادر می سازد برای دسترسی به معاملات زمان واقعی ، بیشترین استفاده را با یک کلیک با روبان eServicing جدید موجود در لیست خط مشی ها داشته باشند. بازیابی اطلاعات فوراً از صندوق پستی IVANS Exchange به محض دریافت از شرکت مخابراتی ، اطمینان حاصل شود که Applic Epic همیشه با جدیدترین اطلاعات به روز می شود.
 • به نقل از یکپارچه پیشرفته: به نمایندگان ایالات متحده اجازه می دهد تا با سرعت و دقت بیشتری نسبت به تا کنون از طریق Data Preillle که توسط Lexis Nexis ساخته شده است.
 • ادغام طراح مزایای کاربردی: همگام سازی داده های برنامه از حماسه کاربردی با طراح مزایای کاربردی طراحان کارمندان مزایای کارمندان ایالات متحده را قادر می سازد تا از ابزاری پویا و مبتنی بر وب استفاده کنند که می تواند در زمان واقعی مدل سازی ، مقایسه و به روز کند.

Mobile

آخرین نسخه های بیشتر کارگزاری های آژانس ها را به صورت خودکار انجام می دهد و به کارکنان و مشتریان خدمات تلفن همراه مناسب تری برای ایجاد یک تجربه متصل تر ارائه می دهد. نوآوری های اخیر عبارتند از:

 • Applied MobileInsured ® Bill Pay – به بیمه گذاران اجازه دهید فاکتورهای خود را مستقیماً از برنامه کاربردی MobileInsured پرداخت کنند ، و امکان پردازش پرداخت کارآمدتر و راحت تری را فراهم می کنند.
 • دستیار مجازی مدیریت ادعا – از طریق مشارکت ما با Google و استفاده از هوش مصنوعی با استفاده از چت چت بابات ، نمایندگان آمریکایی با استفاده از Applied MobileInsured می توانند یک تجربه خودکار چت بابات را برای بیمه شده فراهم کنند تا سریعتر روند ادعا را آغاز کنند.
 • مجوز صدور – به مشتریان بیمه شده نمایندگان ایالات متحده و کارگزاری های کانادایی با استفاده از Applied MobileInsured اجازه می دهد تا مستقیماً از تلفن همراه خود صدور گواهی نامه صادر کنند تا سریعتر گواهینامه ها را بدون تأخیر و هزینه های ناچیز به دست آورند.
 • کاربردی Mobile® Bill Pay – مأمورین و کارگزاران را قادر می سازد که پرداخت های بدهکار را مستقیماً در برنامه کاربردی موبایل قبول کنند ، و این امکان را برای پرداخت راحت تر پرداخت فراهم می کند.

اتصال بیمه گر

آخرین پیشرفت ها برای اتصال به بیمه گر ، آژانس ها را قادر می سازد ارزیابی شاخص های کلیدی عملکرد ، افزایش سرویس دهی خودکار و کاهش فرآیندهای دستی را افزایش دهند. نوآوری های اخیر عبارتند از:

 • معیارهای ROI و آسانسور ارسال: فراهم می کند IVANS Market Appetite ™ نمایندگان را با دید بیشتری نسبت به همبستگی بین حساب های کتبی و دیدگاه ها نشان می دهد تا بتوانند موفقیت در ارسال ها و برنده ها را بسنجند.
 • IVANS Exchange -account linking: با استفاده از مجموعه ای از اعتبارهای ورود به سیستم ، نمایندگان می توانند به هر صندوق پستی در جزئیات حساب حرکت کنند تا بتوانند به سرعت در همه صندوق های پستی پیوندی حرکت کنند.
 • بارگیری فوری ™: نمایندگان را قادر می سازد تا پیکربندی سیستم را به اطلاعات را فوراً از صندوق پستی IVANS Exchange بازیابی کنید به محض دریافت انواع یا همه انواع بار از بیمه گذار.
 • ارسال مجدد برگه: دسترسی آسان به بازپرداخت خط مشی ، مطالبات و معاملات eDocs را بدون ترک اصلی IVANS اصلی ارائه می دهد. داشبورد.

Analytics

آخرین نسخه از نرم افزار کاربردی Analytics® به نمایندگان و کارگزاران این امکان را می دهد تا سریعتر بینش های خاص را با توجه به نقش و محدوده زمانی ، و همچنین با داشبورد جدید مجهز به نقشه Google ، خطرات مشتری را بهتر بشناسید. نوآوری های اخیر عبارتند از:

 • Role-based Security – تنظیمات امنیتی مبتنی بر نقش آینه های آینه ها اعمال می شود تا شعبه ، دپارتمان و مرکز سود ، و همچنین کارمندان شخصی ، بتوانند داشبورد را در مجموعه داده های خاص مشاهده کنند. علاوه بر این ، دسترسی داشبورد را می توان برای مشاهده داشبوردهایی که فقط در نقش خود اعمال می شوند ، تغییر داده و خاموش کرد.
 • داشبورد نقشه ریسک – با پشتیبانی از Google Maps ، کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از آسان ، خطرات مشتری را شناسایی کنند. استفاده ، ویژگی های نقشه تعاملی.
 • فیلتر پیشرفته زمان – امکان انتخاب دامنه های تاریخ سفارشی را برای نمایش بینش از دامنه های مختلف داده ، از جمله ماه گذشته ، سال به تاریخ ، و محدوده 12 ماهه سفارشی فراهم می کند.

محصولات و آرم های کاربردی علائم تجاری علائم تجاری Applied Systems هستند ، که در ایالات متحده ثبت شده اند

درباره سیستم های کاربردی

Applied Systems ارائه دهنده پیشرو جهانی نرم افزارهای مبتنی بر ابر است که قدرت را دارد. تجارت بیمه Applied به عنوان پیشگام در اتوماسیون بیمه و رهبر نوآوری شناخته شده است ، بزرگترین ارائه دهنده سیستم های مدیریت آژانس و کارگزاری در جهان و ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایالات متحده ، کانادا ، جمهوری ایرلند و انگلستان است. با خودکار کردن چرخه حیات بیمه ، افراد و محصولات کاربردی میلیون ها انسان را در سرتاسر جهان قادر می سازند تا از آنچه مهمتر است حفاظت و محافظت کنند.

 لورن مالکوم
سیستم های کاربردی
[email protected]

.