SALT LAKE CITY – تقریباً 20 سال پیش ، Clay Wilkes پدر افتخار 10 کودک بزرگسالی بود و به راحتی بازنشسته شد.

او برخی از فن آوری های پرسود را به ثبت رساند ، شرکت خود را به عموم برد ، سپس به زندگی خصوصی پس گرفت. اما شش سال پس از بازنشستگی ، او ایده ای داشت. و بلافاصله پس از آن ، گالیله به دنیا آمد.

شركت فناوری مستقر سالت لیك در سال 2000 تأسیس شد و شركت های فن آوری مالی رابط برنامه های برنامه (یا API) را ارائه می دهد – در واقع ابزاری برای ساخت برنامه های نرم افزاری.

به زبان انگلیسی ، كه به این معنی است که یک مشتری گالیله می تواند یک حساب کاربری ایجاد کند ، سپس بستری را ایجاد کند که بتواند پرداختی را انجام دهد و دریافت کند – و تمام کارهای پیچیده ای را که انجام می شود انجام دهد ، مانند نظارت بر کلاهبرداری و مدیریت مانده مانده کارت ، شارژ ، اختلافات و امنیت اطلاعات.

پس از 19 سال راه اندازي در راه سودآوري ، گاليله اولين دوره بودجه خود را به اتمام رساند – يك سرمايه گذاري 77 ميليون دلاري با سرمايه گذاري سرمايه گذاري آكل با مشاركت شركت موسس Qualtrics و مدير عامل ريان اسميت. دهه گذشته ، این اولین دور بودجه گالیله است. ویلكس گفت این به این دلیل است كه شركت ترجیح می دهد با سرعت و آهسته رشد كند و جهت خود را انتخاب كند.

"ما سودآور هستیم. ما صنعت را در نوآوری رهبری می کنیم. در صورت تمایل ، توانایی ما … در انتخاب و انتخاب مقصد خود ، یک نعمت خوب بوده است. " "در حالی که ما فرصت های شریک زندگی با بسیاری از شرکای مختلف مالی یا شرکای رشد را داشته ایم ، تاکنون میل به این خواسته نداشته ایم ، و ما فکر می کنیم که واقعاً ، ترازی بسیار خوبی با Accel وجود دارد."

Accel سرمایه گذار اولیه در Venmo و Braintree ، هر دو بخش PayPal.

گالیله همچنین امیدوار است از بودجه برای جهانی شدن و همچنین گسترش محصول شرکت استفاده کند ، هرچند ویلكس نمی گوید دقیقا چقدر است. وی گفت: ظاهرا ، گالیله "نقشه راه تهاجمی" برای اضافه کردن ویژگی های جدید سیستم عامل دارد ، و اطلاعیه ها در افق هستند. (حسن نیت ارائه از گالیله)

در حال حاضر گالیله سالانه حدود 26 میلیارد دلار با مشتریانی مانند برنامه سرمایه گذاری Robinhood ، و همچنین Monzo ، Revolut ، Transfer جهت ، Varo و Chime پردازش می کند. براساس گفته های ویلكس ، 26 میلیارد دلار افزایش 130 درصدی از میزان پرداخت سالانه سال گذشته و "سال خوبی" است زیرا چندین شركت فن آوری مالی شروع به كوشش كرده اند.

API های این شركت به مشتریان خود اجازه می دهد كه باز كنند و تأیید كنند. حساب های مالی جدید ، کارت های پرداخت را صادر کرده و پردازش می کنید و محصولات جدیدی را راه اندازی می کنید.

"شما می توانید به کسی مثل YouTube فکر کنید ، 22 میلیون تأثیرگذار دارد که آنها باید یکبار در ماه بپردازند. ویلكس توضیح داد: "آنها می توانند در API ما یکپارچه شوند و در واقع در طی چند ساعت بتوانند این پرداخت ها را انجام دهند."

"ما در دوره طلایی نوآوری fintech هستیم و گالیله بی سر و صدا لایه زیرساختی API را ساخت تا قدرت این صنعت را فراهم کند. نوآورانه ترین محصولات ، گفت: "شریک Accel ، جان لاک ، که به عنوان بخشی از سرمایه گذاری به عضویت هیئت مدیره گالیله می رود.

" کلی و تیم وی یک تجارت بسیار چشمگیر با هماهنگی های بسیاری با شرکتهایی مانند Qualtrics و Atlassian ایجاد کرده اند. برای ساختن یک نیروگاه آرام و سودآور و در حال حاضر آماده جهانی شدن. "

عکس ها

لیز نیلسن