مجموعه های پشتیبان LabCorp ، تلاش برای شکستن پرونده ها برای ورشکستگی – Krebs on Security


یک شرکت صدور صورت حساب پزشکی مسئول نقض داده های هشت ماهه اخیر که اطلاعات شخصی نزدیک به 20 میلیون آمریکایی را در معرض ورشکستگی قرار داده است ، با ذکر "هزینه های هنگفت" از اطلاع رسانی به مصرف کنندگان آسیب دیده و از بین رفتن چهار مشتری بزرگ آن. [19659002] پرونده ، که برای اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شده است ، از دفتر طلبکاران طلبکار ، شرکت مادر در آژانس مجموعه پزشکی آمریکا (AMCA) تهیه شده است. در اوایل این ماه ، شرکت آزمایش پزشکی Quest Diagnostics اعلام کرد که نقض در AMCA بین 1 اوت 2018 و 30 مارس 2019 منجر به سرقت اطلاعات شخصی و پزشکی روی 11.9 میلیون بیمار شد.

در 4 ژوئن ، KrebsOnSecurance این خبر را شكست داد كه یك مشتری بزرگ AMCA – LabCorp – شركت را به دلیل نقض 7.7 میلیون نفر از بیمارانش مقصر دانست.

LabCorp و Quest Diagnostics هر دو ، پس از افشای نقض ، ارسال مشاغل AMCA را متوقف کردند ، و همچنین دو مشتری بزرگ دیگر AMCA – Conduent Inc. و CareCentrix Inc.

Bloomberg گزارش می دهد که نقض داده ایجاد "آبشار حوادث" است که "هزینه های عظیمی را انجام داده که فراتر از توانایی تحمل بدهکار بوده است."

بیش از 3.8 میلیون دلار برای ارسال بیش از 7 میلیون اعلامیه شخصی به افرادی که اطلاعات آنها به طور بالقوه هک شده است ، هزینه شده است. "" جرمی هیل نوشت. مسترهای بازیابی مدیرعامل راسل H. فوچز "او در بیانیه ای گفت:" شخصاً 2.5 میلیون دلار به شرکت كمك كرد تا در پرداخت آن نامه ها كمك كند. بعلاوه ، متخصصان و مشاوران IT كه در رابطه با این نقض استخدام شده اند ، در زمان ثبت نام حدود 400000 دلار هزینه بازیابی-مسترها را خرج كرده اند. " صورتحسابهای برجسته پزشکی آنها از طریق سایت شرکت به زودی به اتهام کلاهبرداری بر روی آنها پایان یافت. همچنین گفته می شود که این شرکت کارمندان خود را از 113 به 25 در پایان سال 2018 کاهش داده است.

پرونده ورشکستگی همچنین ممکن است یک اعتصاب پیشگیرانه باشد: بازیابی-مسترز در حال حاضر دست کم با سه دادخواست طبقاتی از شاکیان در نیویورک روبرو است. و کالیفرنیا.

نسخه ای از تشکیل پرونده ورشکستگی در اینجا موجود است (PDF).برچسب ها: آژانس مجموعه پزشکی آمریکا ، CareCentrix ، Conduent ، Jeremy Hill ، LabCorp ، Quest Diagnostics ، Borsors of Master Loading Loading.

هم نظرات و هم پینگ ها در حال حاضر بسته هستند.