آستین ، تگزاس – (WIRE BUSINESS) –

 • eMoney Access دسترسی به برنامه ریزی ، داده های حقوقی مشتری ، eMoney Vault و موارد دیگر
 • فراهم می کند تا شرکت ها بتوانند ویژگی های انتخابی پلت فرم eMoney را در خود جای دهند تا از فن آوری خود استفاده کنند. نیازها از طریق یک فروشگاه جدید API

eMoney Advisor ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های فناوری و خدماتی که به مردم کمک می کند تا در مورد پول صحبت کنند ، امروز اعلام کرد راه اندازی eMoney Access ، یک راه حل API که امکان دسترسی به برنامه ریزی ، داده های مشتری ، ذخیره اسناد را فراهم می کند. و سایر ویژگی های موجود در سیستم عامل eMoney. با استفاده از API های انتخاب شده از طریق یک فروشگاه جدید توسعه دهنده ، شرکت های شرکت می توانند گردش کار یکپارچه و ادغام های قدرتمند و باکیفیتی را ایجاد کنند.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm "type =" text "content =" مشاور متوسط ​​می تواند حداکثر هفت سیستم مختلف را برای اجرای مؤثر تجارت خود استفاده کند ، و تا 66٪ اعتراف می کند که عدم ادغام در سیستم عامل ها یک چالش را ایجاد می کند 1 . eMoney Access به مشاوران کمک می کند تا این موارد را برطرف سازند ، جریان کار را ساده تر کنند و کارایی را از جمله مزایای دیگر ، از جمله: "data-reagid =" 16 "> مشاور متوسط ​​می تواند از هفت سیستم مختلف برای اجرای مؤثر خود استفاده کند. مشاغل و 66٪ اذعان می کنند که عدم ادغام در سیستم عامل ها یک چالش است 1 . eMoney Access به مشاوران کمک می کند تا این موارد را برطرف کنند ، جریان کار را ساده تر کنند و بازدهی را از جمله مزایای دیگر ، از جمله:

 • ادغام های سفارشی: هیچ دو پشته فنی یکسان نیستند. با استفاده از API های eMoney قدرتمند ، شرکت های شرکت می توانند یکپارچه سازی های سفارشی خاص برای گردش های منحصر به فرد خود ایجاد کنند.
 • فیدهای داده به روز: با همگام سازی داده ها در سیستم ها ، شرکت های سازمانی می توانند از قابلیت اطمینان بهتر دسترسی به اطلاعات توسط تیمهای خود در ابزارهای مختلف بهره مند شوند.
 • اجرای سریع: به راحتی قابلیت های برنامه ریزی مالی قدرتمند eMoney را در یک گردش کار منحصر به فرد یک شرکت با API های پیشرفته که امکان انتقال سریع و یکپارچه داده را فراهم می کنند ، بکار بگیرید.
 • تجارب مشتری و مشاور سفارشی: عناصر قدرتمند نرم افزار eMoney ، مانند اطلاعات مربوط به مشتری و احتمال موفقیت برنامه به روز ، به طور مستقیم در تجربه مشتری و مشاوره گسترده تر وارد کنید.
 • محیط توسعه ایمن: استفاده از استانداردهای صنعت برای امنیت و حفاظت ، پیکربندی API ها با استفاده از تأیید اعتبار و مجوزهای امن برای محافظت از داده های حساس

برای پیاده سازی eMoney Access ، شرکت های سازمانی می توانند API های eMoney را از طریق یک فروشگاه توسعه دهنده بازیابی کنند ، که کلیه مواد و دستورالعمل های لازم را برای تأیید اعتبار و توسعه تهیه می کند. API های موجود عبارتند از:

 • Data Plan: احتمال موفقیت مشتری ، اهداف ، ارزش مرتبط با آن ، جدول زمانی ، ارزش خالص ، دارایی ها ، بدهی ها و موارد دیگر.
 • پشتیبانی از اطلاعات: برای همگام سازی یادداشت ها ، کارها و هشدارها در سیستم عامل ها ، یک نمای واحد ایجاد کنید.
 • مدیر شرکت: مدیریت زمان کمتری را صرف کنید و به راحتی مشتری ها و کاربران خود را سوار کنید. بدون هیچ زحمتی مشتری های جدید ، اطلاعات مربوط به همسر یا مشتری را اضافه کنید یا مشاور صاحب مشتری را تغییر دهید.
 • حقایق مشتری: نمایش دقیقی از اطلاعات مشتری بدست آورید و به راحتی داده های دارایی مشتری ، داده های بدهی ، داده های درآمد ، داده هزینه و سایر موارد را به راحتی تولید و صادر کنید.
 • مدیریت اسناد: اسناد مهم ایجاد شده در خارج از eMoney را در Vault و همچنین اسناد Vault را بارگیری و ذخیره کنید و در سیستم عامل دیگری به اشتراک گذاشته شود.

جس لیبری ، رئیس محصول eMoney ، که پیش نمایش راه حل در 14 اکتبر در 2019 eMoney را گفت ، "ما از راه اندازی eMoney Access و در اختیار کاربران قرار گرفته ایم تا بتوانیم تجربه eMoney خود را با استفاده از API های خود شخصی سازی کنیم." اجلاس در آستین ، تگزاس. وی ادامه داد: "هیچ دو شرکت یکسان نیستند ، و ما درک می کنیم که آنها برای تأمین کار و خدمت به مشتریان خود به چندین سیستم فناوری متکی هستند. وی گفت: "با استفاده از eMoney Access ، کاربران می توانند گردشهای داخلی منحصر به فرد و تجربیات متمایز مشتری ایجاد کنند."

برای اطمینان از اجرای یکپارچه ، کاربران eMoney Access می توانند از تیم متخصصان eMoney پشتیبانی و راهنمایی مستقیم دریافت کنند. علاوه بر این ، برای ساده تر کردن روند اجرای ، کاربران می توانند API ها را بر اساس سه گزینه بسته انتخاب کنند: [

 • API های اصلی – ایده آل برای ادغام CRM با امکان ایجاد ، خواندن ، به روزرسانی و حذف اطلاعات مشاور ، اطلاعات مشتری ، یادداشت ها ، کارها ، هشدارها ، راه اندازی دفاتر و Vault.
 • API های برنامه ریزی اولیه – ایده آل برای شرکتهایی که به دنبال ادغام eMoney در تجربه مشتری یا مشاور خود هستند؛ شامل کلیه API های اصلی به علاوه داده های برنامه ریزی اساسی ، دسترسی فقط به خواندن به حقایق مشتری سطح بالا و داده های برنامه ، اطلاعات مربوط به هدف مشتری ، دارایی ها و محاسبات مونت کارلو می باشد.
 • API های برنامه ریزی گسترده – در اوایل سال 2020 ، دسترسی عمیق به API های برنامه ریزی eMoney با قابلیت خواندن و نوشتن برای یکپارچه سازی سیستم عامل ها. این بسته شامل انتقال زمان واقعی ، دو طرفه داده های برنامه ریزی پیشرفته و کلیه حقایق مشتری و داده های برنامه ریزی خواهد بود.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = " eMoney Access and United سرمایه "data-reagid =" 36 "> eMoney Access and United United

<p class =" بوم-اتم بوم-متن Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8 em) – sm "type =" text "content =" اولین بنگاه اقتصادی که eMoney Access را اهرم می کند United Capital ، یک شرکت گلدمن ساکس است. این شرکت در اصل راهنمایی مشتری برای زندگی بهترین زندگی مالی خود تأسیس شده است ، United Capital eMoney Access را علاوه بر فناوری مدیریت زندگی مالی خود در FinLife® CX ، پلت فرم تجربه مشتری در این شرکت انتخاب کرد. " data-reagid = "37"> اولین بنگاه اقتصادی که eMoney Access را اهرم می کند ، United Capital ، یک شرکت گلدمن ساکس است. با تأسیس این اصل هدایت مشتری برای زندگی بهترین زندگی مالی خود ، United Capital eMoney Access را بعنوان افزونه ای از فناوری مدیریت زندگی مالی خود در FinLife® CX ، بستر تجربه مشتری در این شرکت انتخاب کرد.

"در صحبت با مشاوران مستقل ، واضح است که eMoney یک راه حل برنامه ریزی مالی محبوب و مورد احترام است. eMoney Access یک مکمل قدرتمند برای ابزارهای مدیریت زندگی مالی بر روی پلتفرم FinLife® CX است "، گفت: جیسون گوردو ، معاون رئیس جمهور و رئیس تجربه مشتری در United Capital.

با استفاده از eMoney Access ، United Capital برنامه های اصلی برنامه ریزی اصلی و برنامه اصلی را در FinLife® CX یکپارچه کرد. مشاوران پس از به روزرسانی برنامه های مالی در eMoney ، هم اکنون می توانند اهداف برنامه ریزی مالی ، جزئیات مربوط به این اهداف ، ارزش های حساب و وضعیت بودجه آن برنامه مالی خاص را انتقال دهند. واکنشها به داده های جدید بسیار مثبت بوده است.

گوردو می گوید: "مشاوران ما عاشق ادغام eMoney و عملکرد اولیه آنها بوده اند." "ما همه هیجان زده ایم تا API را تکامل بخشد تا تجربه مشاور ما را ساده تر کند."

<p class = "بوم-اتم بوم-متن Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – -sm "type =" text "content =" eMoney Access در فازها راه اندازی می شود ، و مرحله اول ، که شامل برنامه های هسته اصلی و برنامه ریزی اولیه است ، اکنون در اختیار شرکت ها قرار دارد. مشاوران فردی ، شرکت های کوچکتر و شرکای ادغام واجد شرایط خواهند بود. برای دسترسی به eMoney Access ، برای دسترسی به eMoney Access ، در فاز 2 از eMoney Access استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد eMoney Access ، به بخش توسعهدهنده مراجعه کنید. " data-reagid = "41"> eMoney Access در فازها راه اندازی می شود ، و مرحله اول ، که شامل برنامه های هسته اصلی و برنامه ریزی اولیه است ، هم اکنون در دسترس شرکت ها است. مشاوران فردی ، بنگاه های کوچکتر و شرکای ادغام واجد شرایط استفاده از eMoney Access در فاز 2 خواهند بود که قرار است در اوایل سال 2020 راه اندازی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد eMoney Access ، به فروشگاه توسعه دهنده مراجعه کنید.

<p class = "canvas- atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm "type =" text "content =" 1: 2019 InvestmentNews Study Technology Advisory Technology " data-reagid = "42"> 1: 2019 InvestmentNews Study Technology Advisory Technology

<p class = "بوم-اتم بوم-متن Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8 em) – sm "type =" text "content =" درباره Capital United "data-reagid =" 43 "> درباره سرمايه متحد

<p class =" بوم-اتم بوم -text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm "type =" text "content =" United Capital ، یک شرکت گلدمن ساکس ، یک زندگی ملی مالی است شرکت مدیریت و یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده (RIA) با 100 دفتر در سراسر کشور و 695+ کارمند. ما آگهی ارائه می دهیم تجربه مشتری ynamic که فراتر از برنامه ریزی مالی معمولی و مدیریت سرمایه گذاری است. مدیریت زندگی مالی به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان کمک می کند تا زندگی خود را ترسیم کنند و با پویش در ابهامات زندگی به روشی که برای آنها بهترین باشد ، منابع لازم را برای زندگی در اختیار داشته باشند. براساس یک دهه تحقیق و کاربرد ، ابزارهای دیجیتالی اختصاصی Capital United برنامه ها و اوراق بهادارهای پویا ، جداگانه ای ایجاد می کنند. "data-reagid =" 44 "> United Capital ، یک شرکت گلدمن ساکس ، یک شرکت ملی مدیریت زندگی مالی و یک سرمایه گذاری ثبت شده است. مشاور مشاور (RIA) با 100 دفتر در سراسر کشور و 695+ کارمند. ما یک تجربه مشتری پویا را ارائه می دهیم که فراتر از برنامه ریزی مالی معمولی و مدیریت سرمایه گذاری است.مدیریت مالی مالی به منظور کمک به مشتریان برای بیان زندگی زندگی مورد نظر و اطمینان از داشتن منابع ارائه شده است. آن را با پیمایش بلاتکلیفی زندگی به شکلی که برای آنها مناسب است بر اساس یک دهه تحقیق و کاربرد ، ابزارهای دیجیتال اختصاصی یونایتد پایتخت برنامه ها و پرتفوی های پویا ، جداگانه ای ایجاد می کنند.

<p class = "بوم-اتم بوم -text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm "type =" text "content =" درباره eMoney Advisor، LLC "data-reagid =" 45 " > درباره مشاور eMoney ، LLC

<p class = "بوم-اتم بوم-متن Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "مشاور eMoney ، LLC (" eMoney ") راه حل های فناوری و خدماتی را ارائه می دهد که به مردم کمک می کند تا درباره پول صحبت کنند. ریشه در برنامه ریزی جامع مالی ، راه حل های eMoney روابط مشتری را تقویت می کند ، فعالیت های تجاری را ساده تر می کند ، توسعه تجارت را ارتقا می بخشد و رشد کلی را به دنبال دارد. بیش از 60،000 متخصص مالی در بنگاه های مختلف با استفاده از بستر eMoney برای ارائه خدمات به بیش از 4 میلیون خانوار در سراسر ایالات متحده ، برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.emoneyadvisor.com . "data-reagid =" 46 "> eMoney Advisor ، LLC (" eMoney ") راه حل های فناوری و خدماتی را ارائه می دهد که به مردم کمک می کند تا در مورد پول صحبت کنند. ریشه در برنامه ریزی مالی جامع ، راه حل های eMoney روابط مشتری را تقویت می کند ، فعالیت های ساده ای در تجارت ، تقویت توسعه تجارت و پیشرفت کلی رشد بیش از 60،000 متخصصان مالی در سراسر بنگاهها از هر اندازه ، از بستر eMoney برای ارائه خدمات به بیش از 4 میلیون خانوار در سراسر ایالات متحده استفاده می کنند برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.emoneyadvisor.com.

<p class = "بوم-اتم بوم-متن Mb ( 1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm "type =" text "content =" مشاهده نسخه منبع در businesswire.com: https://www.businesswire.com / اخبار / home / 20191015005983 / fa / "data-reidid =" 48 "> مشاهده نسخه منبع در businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191015005983/fa/