یک معاون مالی قابل اعتماد که دانش آموزان و کارمندان خود را "خیانت" می کرد با دزدی ده ها هزار پوند از یک مدرسه در یکی از مناطق محروم منچستر ، به زندان افتاد. شام ها و کلوپ های مدرسه – و همچنین پولی که برای خیریه جمع کرده بودند.

مادر ، که به مدت 20 سال در مدرسه جامعه ابراهیم ماس کار کرده بود ، بیش از 27000 پوند هزینه کرد ، که او صرف قمار و تعطیلات به ایتالیا و جزایر قناری کرد ، دادگاه با شنیدن این پرونده.

او اکنون به زندان افتاده است. به مدت دو سال و نیم توسط یک قاضی ، كه پرونده را "یكی از پایین ترین نمونه های" تجاوز به اعتمادی كه تا به حال دیده بود توصیف كرد.

سوء ظن ها برای اولین بار در مدرسه در Crumpsall مطرح شد ، كه 1800 دانش آموز دارد ، در سال 2016 هنگامی که کشف شد 30 پوند در یک حساب مدرسه وجود داشته است ، زمانی که باید حدود 8000 پوند وجود داشته باشد.

به دادگاه تاج منچستر گفته شد که به کروک خواسته شده است تا اختلافات را بررسی کند ، اما نتوانست هیچ گونه یافته ای را بیان کند که گفت: رابرت الیاس ، دادستان گفت ، زمان زیادی نداشته است.ایوان کروک

سپس یک تحقیق پر دردسر توسط یک افسر کلاهبرداری از شورای منچستر آغاز شد.

"تحقیقات او نتیجه گرفت حداقل 27،672 پوند وجه نقدی که می تواند مدرسه دریافت کند مبلغ دریافتی داشته است ویت ، گمشده گمشده بود – و شخص مسئول ضرر و زیان باید این متهم باشد. "آقای الیاس گفت.

بیشتر از داستانهای برتر امروز بخوانید

بیشتر پول های دزدیده شده پول شام بود ، که توسط آن پرداخت می شد [دانشآموزاندانشآموزانواردماشینشدندکهپسازآنبهحسابغذایخوداعتباردادند

وجهی که در صندوق امانات قرار داده شده بود ، از آنجا که قرار بود از آن به یک شرکت امنیتی برای جمع آوری منتقل شود.

اما در موارد متعددی ، چنین نشد

در ابتدا ، مبلغ پول های مفقود شده پراکنده بودند ، اما بعداً منظم تر شدند.

تا دسامبر 2015 کروک می دانست "هیچ کس متوجه نشده است که چه اتفاقی می افتد و متهم سپس قدردانی می کند که توانست فرار کند. آقای الیاس گفت: با این سرقت های ناخوشایند – و به همین ترتیب بین مارس و ژوئیه سال 2016 به دلیل مرتب کردن او در پرداخت پول شام ، ناکام ماند. "دادگاه تاج منچستر

نقدی دادگاه به دادگاه گفته شد که با علل خوب نیز از بین رفت ،

این شامل پول های جمع آوری شده در نمایشگاه کریسمس – حدود 1400 پوند بیش از چهار سال – و همچنین پول جمع آوری شده برای خیرین در سوریه و گروهی از بازماندگان رواندا بود. نسل کشی ، دو نفر از آنها برای صحبت کردن از مدرسه دیدن کردند.

در هر مورد ، پول به Crook منتقل شد ، اما او نتوانست آن را به موسسه خیریه جبران کند "بهانه پس از بهانه".

در سپتامبر 2016 ، هر یک از اعضای کارمندان سرپرستی قرار بود در مورد پول مفقود شده مصاحبه شوند ، اما کلاهبرداری را ترک کرد.

یادداشتهای پس از آن در رابطه با سرقت های خیریه در کشو او یافت شد.

ادامه مطلب

پلیس فراخوانده شد و کارآگاهان یافتند [درسال19659002] او در تعطیلات به ایتالیا رفته بود و دیگری برای رزرو Lanzarote داشت.

او یک حساب شرط بندی با شرکت یکنوع بازی شبیه لوتو گالا داشت و اگرچه قبلاً برنده آنها نیز بود.

کلاهبرداری سرانجام به مأمورین گفت که حدود 7000 پوند بدهی دارد.

وقتی در خانه وی جستجو شد ، تعدادی از چک های حساب های بسته نیز پیدا شد.

او گفت که او فرستاده شده است. اینها پس از پاسخ دادن به یک ایمیل فیشینگ و

مدرسه کمکهای مالی را برای خیریه ها پرداخت کرد و آنها را از جیب خارج کرد.

با خواندن بیانیه تأثیر قربانی به نمایندگی از مدرسه ، معلم سرپرست لین لین ویلسون گفت: "تعداد زیادی وجود دارد قربانیان جنایات ایوون کروک.ایوان کج

"دانش آموزان قربانی هستند ، زیرا آنها مورد غضب قرار گرفتند و نتوانستند جایی که پول برای خیریه های مختلف جمع شده بود ، بدست آورند. [19659002] "این خیرین و افرادی که از آنها حمایت می کنند قربانی سرقت عمدی و محاسبه شده او هستند.

" کارمندان نیز قربانی هستند. آنها بیشتر می دانند که چه کاری انجام داده است اما احساس خیانت عظیمی را از کسی که به او اعتماد داشته باشند احساس می کنند.

"این پول می توانست دستمزد یک معلم مجرب را پرداخت کند ، و او می دانست که این عضو تیم مالی است. جنایات او حتی غیرقابل پیش بینی تر است. "

کلاهبردار ، از توماس استریت ، آترتون ، ویگان ، به دو مورد سرقت در روز محکومیت در دادگاه محکوم شد.

او قبلاً یکی از اتهامات در اختیار داشتن مقالاتی را که قرار بود برای فدرال استفاده شود ، پذیرفته است.

الکس لیچ ، با دفاع از این گفت: "مشخص است که تخلفات شرم آور وجود دارد.

" آنها مردم را عصبانی می کنند. و اعتماد به نفس کلیه افراد متصل به مدرسه ، به ویژه دانش آموزان را تضعیف خواهد کرد. "

وی گفت که مشتری خود برای مدت زمان قابل توجهی در مدرسه بوده است و جنایات وی" بازتاب کامل دوره خدمات او به آن مؤسسه عمومی. "

" او در حال زندانی بودن در زندان بود آقای لیچ گفت: "این موردی نیست که دادگاهها معمولاً از زندگی بالای آن دیدن کنند.

" این یک تکذیب مداوم است که بپذیرید که او نتوانسته است با او برخورد کند. وضعیت مالی. "دادگاه تاج منچستر

وی گفت که او دارای مشکلات سلامتی مزمن زیادی است ، به این معنی که او نمی تواند بیش از صد یارد پیاده روی کند و گفت که وی مبتلا به بیماری بحرانی بوده است. نارسایی قلبی در اوت.

او هیچ احساسی را نشان نداد زیرا قاضی هیلاری مانلی گفت جنایات به حدی جدی بوده اند که فقط یک حکم سریع در زندان مناسب بود ، او را به مدت دو سال و نیم به زندان می برد.

قاضی به او گفت: "شما در جایگاه والایی از اعتماد به عنوان دستیار امور مالی در مدرسه ای در منچستر ، عمداً پول را به خودتان هدایت می کنید.

" شما همچنین پول های جمع آوری شده توسط دانش آموزان و کارمندان را برای امور خیریه پزشکی دزدیده اید. ، قربانیان جنگ در سوریه و بازماندگان نسل کشی از رواندا.

"Ins

"شما می دانید که این پول های خیریه ای است که شما دزدیده اید ، همانطور که توسط کسانی که این پول را جمع کرده بودند از شما خواسته شده بود ، کجا رفته بودند." شما این کار را چندین بار انجام دادید.

"برای دانش آموزان جوان مدرسه که الهام گرفته شده برای جمع آوری پول برای امور خیریه ، برای تحقق بخشیدن به یک کارمند معتمد ، آن را به سرقت برده اند ، یکی از پایین ترین نمونه خیانت به اعتماد است.

"این مدرسه در منطقه ای از شمال منچستر قرار دارد که یکی از چالش های اقتصادی در کشور است.

" دانش آموزان پول زیادی برای پس انداز دارند.ما یک گروه اختصاصی در فیس بوک داریم که پرونده های دادگاه را در سراسر کشور بزرگتر پوشش می دهد. منچستر.

برای آخرین نسخه های آزمایشی و مجازات های محاکمه ، به گروه بپیوندید.

برای بارگیری برنامه ما برای دریافت آخرین آخرین اخبار ، اینجا.

"آنها الهام گرفته شدند تا به دیگران کمک کنند و آن را دزدی کنند. پول این بود که آن آرمانگرایی را زیر پا بگذاریم و از الهام و دلسوزی خود مسخره کنیم.

"در کشور رایج است که مدارس بودجه و منابع محدودی دارند و در نتیجه سرقت از یک مدرسه ، مانند دزدی از ملی. سرویس بهداشت و درمان ، منفی

"این تحقیقات انرژی و توجه را از آنچه باید انجام می دادند ، آموزش و حمایت از دانش آموزان خود دانسته است.

" شما اعتماد به نفس را شکسته اید و سرخوردگی و سرخوردگی را ایجاد کرده اید. [19659002] "من سعی می کنم بپذیرم که شما واقعاً نادان هستید. شما تا ساعت 11 ادامه دادید که گناه خود را انکار می کنید. زمان تحقیر خیلی زودتر بود. "

کیم ایروینگ در مورد این پرونده صحبت کرد و گفت:" ایوان کروک مسئولیت بالایی در مدرسه داشت و او با سرقت پول سخت پدر و مادر از این موقعیت اعتماد سوء استفاده کرد. [بهخاطررفاهدانشآموزانبهمدرسهپرداختشدهاست

"او حتی با سرقت پول در نظر داشت برای خیریه های حمایت از اقشار آسیب پذیر در سرتاسر جهان ، یک قدم جلوتر رفت.

" در ابتدا او هرگونه مشارکت در سرقت ها را تکذیب کرد ، اما ما با پلیس و ممیزی مقامات محلی همکاری نزدیکی کردیم تا پرونده ای محکم علیه او ایجاد شود.

"این شامل بررسی حساب های بانکی وی بود که مبلغ سپرده های نقدی را آشکار ساخت ، به همراه چندین پرداخت به یک سایت قمار آنلاین."

هنگامی که با شواهد قاطع علیه وی روبرو شد ، او چاره ای جز پذیرش دعوی گناهان نداشت. "

.