موضع سازمان حفاظت از داده های لهستان در ساخت کپی اسناد هویتی توسط بانک ها – حفاظت از داده ها


ثبت نام (لطفاً برای تنظیم تنظیمات برگزیده اطلاعات خود را به پایین بروید)

Mondaq Ltd شما را برای ثبت نام و ارائه اطلاعاتی كه شخصاً از جمله تنظیمات برگزیده محتوا خود را شناسایی كنند ، برای سه هدف اصلی (اطلاعات كامل در مورد استفاده Mondaq از اطلاعات شخصی شما را می توان در اعلان حفظ حریم خصوصی و کوکی ها یافت:

 • برای اینکه بتوانید وب سایت های Mondaq مورد بازدید خود را شخصی سازی کنید تا محتوا ("محتوا") مربوط به علایق شما را نشان دهد.
 • برای فعال کردن امکاناتی مانند رمز ورود یادآوری ، هشدارهای خبری ، ارسال ایمیل به یک همکار ، و پیوند دادن از Mondaq (و سایتهای وابسته به آن) به وب سایت شما.
 • برای تولید بازخورد جمعیتی برای ارائه دهندگان محتوای ما ("مشارکت کنندگان") که به صورت رایگان مطالب را برای استفاده شما ارائه می دهند. [19659006Mondaqامیدواراستکهکاربرانثبتنامشدهمابارضایتبهاستفادهماازدادههایشخصیشمامطابقشکلزیر،ازمادرحفظرایگانمشاهدهمدلکسبوکارماحمایتکنند

  Mondaq یک مدل تجاری "رایگان برای مشاهده" دارد. در ازای دریافت Mondaq ، خدمات ما توسط همکاران پرداخت می شود و به آنها می توانند اطلاعاتی را در مورد دسترسی به محتوای آنها ارائه دهند. پس از انتقال داده های شخصی به همکاران ما ، آنها به یک کنترل کننده داده های شخصی تبدیل می شوند. آنها از آن برای اندازه گیری پاسخی که مقالاتشان دریافت می کنند ، به عنوان شکلی از تحقیقات بازار استفاده می کنند. آنها همچنین ممکن است از آن استفاده کنند تا اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات خود را در اختیار کاربران Mondaq قرار دهد.

  جزئیات مربوط به هر مشارکت کننده ای که داده های شخصی شما به آنها منتقل می شود ، به وضوح در مطالبی که به آنها دسترسی دارید بیان شده است. برای جزئیات کامل در مورد چگونگی استفاده این مشارکت کننده از داده های شخصی شما ، باید اعلامیه حریم خصوصی خود را در این بخش مرور کنید.

  لطفاً اولویت خود را در زیر ذکر کنید:

  بله ، من خوشحالم که از Mondaq حمایت می کنم تا بتوانید مدل تجاری خود را رایگان مشاهده کنید. با توافق اجازه می دهم به Mondaq داده های شخصی من را با مشترکانی که به محتوای من به آنها دسترسی دارم به اشتراک بگذارد

  نه ، من نمی خواهم Mondaq داده های شخصی من را با مشارکت کنندگان به اشتراک بگذارد

  همچنین لطفا به ما اطلاع دهید که آیا شما از دریافت ارتباطات تبلیغاتی محصولات و خدمات ارائه شده توسط Mondaq راضی هستید:

  بله ، من از دریافت ارتباطات تبلیغاتی از Mondaq خوشحالم

  نه ، خواهش می کنم ارتباطات تبلیغاتی را از Mondaq برای من ارسال نکنید

  شرایط و مقررات

  Mondaq.com (وب سایت) متعلق به Mondaq Ltd (Mondaq) است و توسط وی مدیریت می شود. Mondaq مجوز غیر انحصاری و قابل revocable برای دسترسی به وب سایت و خدمات مرتبط با آن ، مانند هشدارهای خبری Mondaq (خدمات) را به شما اعطا می کند ، مشروط بر اینکه بخاطر رعایت شما از شرایط و ضوابط استفاده زیر (شرایط) در نظر بگیرید و در نظر بگیرید. استفاده شما از وب سایت و / یا خدمات به منزله موافقت شما با شرایط است. Mondaq ممکن است استفاده شما از وب سایت و خدمات را در صورت نقض این شرایط متوقف کند یا اگر Mondaq تصمیم دارد به هر دلیلی مجوز اعطا شده از اینجا را فسخ کند.

  استفاده از www.mondaq.com

  از Mondaq.com استفاده کنید شما باید باشید: هجده (18) ساله یا بالاتر؛ از نظر قانونی قادر به عقد قراردادهای الزام آور هستند. و به هیچ وجه توسط قانون قابل اجرا ممنوع نیست که بتوانید این موارد را در حوزه قضایی که اکنون در آن قرار دارید وارد کنید.

  شما می توانید از وب سایت به عنوان یک کاربر ثبت نشده استفاده کنید ، اگرچه مایل هستید اگر می خواهید متن کامل مطالب را بخوانید یا خدمات را دریافت کنید ، به عنوان کاربر ثبت نام کنید.

  شما نمی توانید تغییر ، انتشار ، انتقال ، انتقال یا فروش ، تولید مثل ، ایجاد مشتق از ، توزیع ، اجرا ، پیوند ، نمایش ، یا به هر طریقی از هر یک از مطالب ، به طور کامل یا جزئی ، سوء استفاده کنید ، مگر به طور کامل. در این شرایط یا با رضایت کتبی قبلی Mondaq مجاز است. شما ممکن است از ابزارهای الکترونیکی یا سایر موارد برای استخراج جزئیات یا اطلاعات از محتوا استفاده نکنید. همچنین نمی توانید اطلاعاتی را در مورد کاربران یا مشارکت کنندگان استخراج کنید تا بتوانید خدمات و محصولات را به آنها ارائه دهید.

  در استفاده از وب سایت و / یا خدمات باید: تمام قوانین ، مقررات ، دستورالعمل ها و قوانینی را که در مورد شما اعمال می شود ، رعایت کنید. استفاده از وب سایت و / یا خدمات در هر کشوری که از نظر جسمی مستقر هستید از جمله بدون محدودیت قوانین و مقررات مربوط به مصرف کننده ، قوانین و کنترل صادرات. اطلاعات صحیح ، درست و صحیح را به ما ارائه دهید و در صورت بروز هرگونه اطلاعاتی که شما اطلاعاتی را به ما ارائه داده اید تغییر دهید یا نادرست شود ، سریعاً به ما اطلاع دهید. بلافاصله در مورد هر شرایطی كه دلایل اعتقاد به حقوق مالکیت معنوی یا سایر حقوق شخص ثالث نقض شده باشد ، فوراً به Mondaq اطلاع دهید. هر از گاهی با امنیت منطقی یا سایر چک ها یا درخواست های اطلاعاتی که توسط Mondaq انجام شده است همکاری کنید. و در هر زمان مسئولیت نقض هر یک از این شرایط توسط شخص ثالث با استفاده از جزئیات ورود به سیستم برای دسترسی به وب سایت و / یا خدمات

  کاملاً مسئول است ، با این وجود ، شما نباید: هر کاری را انجام دهید که احتمالاً مختل شود ، تداخل کند یا آسیب ببیند. یا باعث آسیب یا پریشانی هر شخص یا شبکه شود. هر کاری را انجام دهید که باعث نقض حقوق مالکیت معنوی یا سایر حقوق Mondaq یا هر شخص ثالث شود. یا از وب سایت ، خدمات و / یا محتوا به غیر از این شرایط استفاده کنید ، از هرگونه علائم تجاری یا علائم تجاری Mondaq یا مشارکت کنندگان استفاده کنید ، یا هر کاری را انجام دهید که به نظر می رسد از مزیت ناعادلانه شهرت و حسن نیت Mondaq یا مشارکت کنندگان ، یا وب سایت ، خدمات و / یا محتوا استفاده کنید.

  Mondaq rezerv حق ، به صلاحدید خود ، هرگونه اقدامی را که لازم و مناسب بنظر برسد در صورت بروز تخلف یا نقض تهدیدات از شرایط ، اقدام کند.

  حقوق و تعهدات Mondaq

  مگر در مواردی که صریحاً بر خلاف آن تصریح شود ، هیچ چیزی در این شرایط برای انتقال از Mondaq به شما ، هرگونه حقوق مالکیت معنوی متعلق به و / یا مجوز به Mondaq و کلیه حقوق ، عنوان و علاقه به چنین حقوق مالکیت فکری و منحصر به فرد فقط با Mondaq و / یا مجوزهای آن باقی خواهد ماند.

  Mondaq باید از تلاش های معقول خود استفاده کند تا وب سایت و خدمات را در دسترس شما همیشه قرار دهد ، اما ما نمی توانیم بدون وقفه و بدون عیب و نقص را تضمین کنیم. سرویس.

  Mondaq این حق را دارد که هر از گاهی تغییراتی در خدمات و / یا وب سایت یا بخشی از آنها ایجاد کند ، و ما ممکن است عناصر ویژگی ها و عملکردهای وب سایت یا وب سایت را اضافه کنیم ، حذف کنیم ، اصلاح کنیم و / یا تغییر دهیم. خدمات.

  Mondaq همچنین حق دارد هر از گاهی برای نظارت بر استفاده شما از وب سایت و یا خدمات ، این حق را برای شما محفوظ می دارد.

  رد سلب مسئولیت

  محتوا فقط اطلاعات عمومی است. این منظور به معنای ارائه مشاوره حقوقی نیست و یا به دنبال بیان کامل و جامع قانون نیست ، و همچنین برای رفع نیازهای خاص شما یا ارائه مشاوره در مورد اطمینان نباید مورد استفاده قرار گیرد. Mondaq و / یا مشارکت کنندگان آن و سایر تأمین کنندگان هیچ گونه اقدامی در مورد مناسب بودن اطلاعات موجود در این محتوا برای هر منظور ارائه نمی دهند. کلیه مطالب ارائه شده "همانطور که هست" بدون ضمانت از هر نوع. Mondaq و / یا مشارکت کنندگان آن و سایر تأمین کنندگان از این طریق کلیه نمایندگی ها ، ضمانت نامه ها یا ضمانت نامه های مربوط به محتوا را از جمله کلیه ضمانت های ضمنی و ضمنی بازاریابی ، تناسب اندام برای یک هدف خاص ، عنوان و عدم نقض حذف و رد می کنند. Mondaq حداکثر تا حد مجاز توسط قانون ، کلیه نمایندگی ها ، ضمانت ها ، تعهدات و بدهی های ناشی از یا در ارتباط با کلیه مطالب را رد می کند. به هیچ وجه Mondaq و / یا تأمین کنندگان مربوطه در قبال خسارات ویژه ، غیرمستقیم یا متعاقب آن یا خسارات ناشی از از دست دادن استفاده ، داده یا سود ، چه در یک قرارداد پیمانی ، سهل انگاری و یا سایر اقدامات شکنجه گر ، مسئولیت پذیر نیستند. یا در ارتباط با استفاده از محتوا یا عملکرد خدمات Mondaq.

  جنرال

  Mondaq ممکن است این اصطلاحات را با اصلاح آنها در وب سایت تغییر یا اصلاح کند. با ادامه استفاده از خدمات و / یا وب سایت پس از اصلاحات ، تصور می شود که شما هر گونه اصلاح در این شرایط را پذیرفته اید.

  این شرایط مطابق قوانین انگلیس و ولز تحت نظارت و تفسیر قرار می گیرند و شما به طور غیرقابل برگشت به صلاحیت ویژه دادگاههای انگلیس و ولز تسلیم می شوید تا اختلافاتی را که ناشی از یا در ارتباط با این شرایط باشد ، برعهده بگیرید. . اگر خارج از انگلستان زندگی می کنید ، قوانین انگلیس فقط به حدی اعمال می شود که حقوق انگلیسی شما را از هرگونه حمایت حقوقی که مطابق با قانون محل زندگی شما به طور عادی ساکن می شود ("قانون محلی") محروم نمی کند. در صورتی که قانون انگلیسی شما را از هرگونه حمایت حقوقی که طبق قانون محلی به شما تعلق می گیرد محروم کند ، باید این قوانین توسط قوانین محلی اداره شود و هرگونه اختلاف یا ادعای ناشی از یا در ارتباط با این قوانین منوط به عدم صلاحیت انحصاری دادگاههایی که معمولاً در آن سکونت دارید.

  شما می توانید یک نسخه از این شرایط را چاپ کنید ، که کلیه توافق بین شما و Mondaq را تشکیل می دهد و برتری می کند از هرگونه ارتباطات یا تبلیغات دیگر در رابطه با خدمات و / یا سایت اینترنتی.

  هیچ تاخیری در ورزش یا عدم ورزش توسط شما و / یا Mondaq از هر یک از حقوق آن تحت یا در ارتباط با این شرایط ، به عنوان چشم پوشی یا آزادی هر یک از حق شما یا Mondaq عمل خواهد کرد. در عوض ، هر گونه انصراف یا آزادی باید بطور كتبی به امضاء طرف منتسب به آن اعطا شود.

  اگر هر بخشی از این شرایط غیرقابل اجرای باشد ، آن بخش حداكثر مجاز مجاز اجرا می شود تا اثر خود را بگذارد. قصد طرفین ، و شرایط باید با قدرت و اثر کامل ادامه یابد.

  Mondaq مسئولیت هر گونه ضرر و زیان ناشی از هرگونه تأخیر یا عدم انجام همه یا هر بخشی از این شرایط را به عهده شما نمی گذارد ، اگر چنین تأخیر یا عدم موفقیت به طور کامل یا جزئی باعث حوادث شود ، وقایع یا علل فراتر از کنترل Mondaq. این وقایع ، وقایع یا علل ، بدون محدودیت ، اعمال خداوند ، اعتصابات ، بستن ، خرابی سرور و شبکه ، شورش ها ، اقدامات جنگ ، زمین لرزه ها ، آتش سوزی و انفجارها را شامل می شود.

.