وکیل شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رودی جولیانی ، که در اینجا در 1 آگوست 2018 مشاهده می شود ، با یک استیضاح مجلس نمایندگان ایالات متحده که در حال بررسی تلاش های وی برای فشار بر اوکراین برای تحقیق در مورد رقیب سیاسی ترامپ ، وکیل وی است ، همکاری نخواهد کرد. گفت.

آسوشیتدپرس

ایالات متحده وکیل شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رودی جولیانی ، با یک استیضاح مجلس نمایندگان ایالات متحده که در حال بررسی تلاش های وی برای فشار بر اوکراین برای تحقیق در مورد رقیب سیاسی ترامپ است ، همکاری نخواهد کرد.

آقای. جان صالح ، وکیل جولیانی ، به یک وکیل سه کمیته مجلس به رهبری دموکراتها گفت که شهردار سابق نیویورک از اجرای احضاریه در جستجوی اسناد مربوط به فعالیت های وی در مورد اوکراین خودداری خواهد کرد.

"استیضاح استیضاح غیرقانونی ، بی اساس و نامشروع" ، "آقای صالح نوشت ، با تکرار زبان که کاخ سفید هفته گذشته از آن استفاده کرده بود گفته بود که نمی تواند با استعلامی که ریاست آقای ترامپ را تهدید می کند همکاری کند.

داستان در زیر ادامه می یابد. تبلیغات

این اقدام نشان دهنده آخرین تلاش آقای ترامپ و نزدیکان وی برای رد هرگونه همکاری با استعلام بود. علیرغم این ، چندین مقام آمریکایی در این موضوع که از سه کمیته احضاریه نامه دریافت کرده اند ، شهادت داده اند. حتی وقتی آقای جولیانی از انصراف خودداری می کرد ، قانونگذاران در حال شنیدن شهادت درهای بسته از یک دیپلمات ارشد آمریکایی ، جورج کنت بودند.

دموکراتهای مجلس نمایندگان مجلس در تماس تلفنی 25 ژوئیه بر درخواست آقای ترامپ به ولدیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین متمرکز شده اند. به ادعاهای غیرقابل اثبات درباره جو بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین و مدعی اصلی برای تبدیل شدن به کاندیدای دموکرات برای مخالفت با آقای ترامپ در جمهوری نوامبر ، 2020 ، در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

آقای. کنت که بخش اعظم کار خود را در مبارزه با فساد در اوکراین و جاهای دیگر گذرانده است ، دومین دیپلمات شغلی است که پس از احضار شدن به عنوان بخشی از کاوشگر شهادت می دهد. کاخ سفید و وزارت امور خارجه به آنها دستور داده بودند که ظاهر نشوند.

مشخص نیست آقای کنت ، معاون معاون وزیر امور خارجه مسئول سیاست ایالات متحده در قبال شش جمهوری شوروی سابق ، از جمله اوکراین ، به نمایندگان مجلس گفته است.

طبق گفته نیویورک تایمز ، آقای کنت تا ماه مارس نگرانی هایی را در مورد آقای جولیانی در مورد فشار آوردن به اوکراین برای پیگیری تحقیقات درباره رقبای سیاسی آقای ترامپ نگرانی با همکارانش ایجاد کرد.

ماری یوانوویچ ، سفیر سابق ایالات متحده در اوکراین ، روز جمعه دولت ترامپ را به شهادت مبنی بر فراخواندن او در ماه مه بر اساس ادعاهای دروغین متهم کرد.

فیونا هیل ، مشاور سابق روسیه آقای ترامپ ، روز دوشنبه به نمایندگان مجلس گفت که وی و رئیس سابقش ، مشاور سابق امنیت ملی جان بولتون ، به گفته منبعی که با شهادتش آشنا است ، تابستان امسال از تلاش برای مجبور کردن اوکراین برای تحقیق در مورد آقای بایدن و سایر رقبا نگران شد و به او توصیه کرد که یک وکیل شورای امنیت ملی را اعلام کند.

داستان زیر تبلیغات ادامه می یابد

خانم. هیل به نمایندگان مجلس گفت که آقای بولتون آقای جولیانی را "نارنجک دستی که قصد دارد همه را منفجر کند" توصیف کرده است. سخنگوی بولتون گفت که هیچ نظری درباره شهادت نخواهد داشت.

آقای. جولیانی برای تهیه اسناد درخواستی با مهلت سه‌شنبه روبرو شده بود. آقای فروش گفت: این اسناد توسط هر دو حقوقی و مشتری مدافع است ، یک اصل قانونی که در آن برخی از ارتباطات محرمانه بین وکالت و مشتری محرمانه نگه داشته می شوند ، و امتیاز اجرایی ، یک دکترین قانونی است که طبق آن رئیس جمهور می تواند اطلاعات خاصی را از سایر شعبه ها حفظ کند.

آقای. فروش همچنین گفت که این درخواست "خارج از کشور ، غیرقابل تحمل سنگین است و به دنبال اسناد و مدارک فراتر از تحقیقات قانونی است."

جکی اسپیر نماینده دموکرات ، عضو کمیته های اطلاعات و نظارت مجلس ، به MSNBC گفت که دموکرات های مجلس احتمالاً به سمت خود حرکت خواهند کرد. آقای جولیانی را در صورت عدم همکاری ، تحقیر كنید.

گوردون سوندلند ، یك اهدا كننده سیاسی ترامپ كه به عنوان سفیر آمریكا در اتحادیه اروپا كه در مباحث اوکراین مشاركت داشت ، منصوب شد ، قرار است در اواخر هفته شهادت دهد. پاسخ به یک احضار کنگره.

HUNTER BIDEN DENIES WRONGDOING

هانتر بایدن ، که در هیئت مدیره یک شرکت انرژی اوکراین حضور داشت ، انجام کارهای نادرست در کار گذشته برای این شرکت را تکذیب کرد ، اما تصدیق کرد که وی به طور حرفه ای از وی سود برده است. حرفه سیاسی پدر در مصاحبه ای با ABC News که سه شنبه پخش شد.

جو بایدن ادعاهای آقای ترامپ مبنی بر فساد را رد کرده است.

دموکرات ها آقای را متهم کرده اند. ترامپ از اعمال فشار بر یك متحد آسیب پذیر آمریكا برای ریختن خاك بر روی آقای بایدن پس از خودداری از 391 میلیون دلار كمكهای امنیتی در آمریكا با هدف کمک به مبارزه با جدایی طلبان تحت حمایت روسیه در منطقه شرقی اوکراین. آقای زلنسکی موافقت کرد که تحقیق کند. سرانجام آقای ترامپ اجازه کمک داد.

آقای. ترامپ در خلال تماس تلفنی ، تقاضای عمل به آقای زلنسکی را رد کرده است و این باعث شکایت رسمی از سوی فرد در جامعه اطلاعاتی آمریکا شده است.

اگر مجلس تحت کنترل دموکرات ها به تصویب مقررات استیضاح بپردازند – اتهامات رسمی – مجلس سنا تحت كنترل جمهوری خواهان دادگاه را در مورد اینكه رئیس جمهور را از سمت ریاست جمهوری عزل كند ، برگزار می كند.

براساس نامه های وزارت امور خارجه كه توسط رویترز مشاهده می شود ، دیپلمات آقای كنت به همكاران گفت كه خانم یوانووویچ هدف شده است. درمورد یک "عملیات ضد اطلاعات کلاسیک". خانم یوانووویچ روز جمعه ادعاهای آقای جولیانی را مبنی بر ارائه "لیست پیگرد قانونی" در اختیار مقامات اوکراینی برای محافظت از آقای بایدن و دیگران قرار نداد.

داستان زیر تبلیغات ادامه می دهد

" یکی از نشانه های اصلی جعلی بودن آن این است که اکثر نام ها به زبان انگلیسی غلط بوده است – ما هرگز به این صورت هجی نمی کنیم. "آقای کنت در نامه الکترونیکی به همکاران گفت:" 19659004] خبرنامه به روزرسانی صبحانه و به روز رسانی عصرانه ما توسط ویراستاران گلوب نوشته شده است ، خلاصه مختصر از مهمترین عناوین روز را به شما ارائه می دهد. امروز ثبت نام کنید .

.