پس از خرید نام دامنه برای شغل خود – مثلاً AbcBusiness.com – شما می توانید آدرس های ایمیل را با میزبان وب خود ایجاد کنید – مانند [email protected] متأسفانه ، این نوع ایمیل ها رابط های ناپدید کننده ای دارند و غالباً دارای تاریخ و شوخی هستند. با استفاده از این واسط ها ، ساماندهی ایمیل های شما کار سختی است.

متأسفانه ، شایع ترین شرکت های هاستینگ تحت وب سرمایه گذاری زیادی در خدمات مشتری مشتری نمی کنند. علاوه بر این ، این شرکت ها بیشتر از این که به شما خدمات مشتری بهتر ایمیل ارائه دهند ، بیشتر روی برنامه هاستینگ خود تمرکز می کنند.

خوشبختانه ، راه حل های ایمیل مطمئن مانند Gmail برای تجارت وجود دارد که می توانید برای دستیابی به اهداف شرکت خود استفاده کنید.

نیاز به یک آدرس ایمیل حرفه ای

یک آدرس ایمیل حرفه ای ایمیلی است که دارای نام تجاری افراد (AbcBusiness) باشد ، به عنوان مثال ، [email protected]

قابل توجه ، حساب های ایمیل رایگان – مانند [email protected] – برای مشاغل مناسب نیست و بنابراین ، آنها نمی توانند به عنوان ایمیل های حرفه ای طبقه بندی شوند. علاوه بر این ، متقاعد کردن مشتریان با آدرس های ایمیل رایگان یک فروش سخت است. علاوه بر این ، ایمیل ها رایگان هنگامی که سانسور منطقه ای درگیر هستند ، خطرات امنیتی را برای تجارت ایجاد می کند.

مهاجرت به Gmail برای تجارت بدون اینکه نام دامنه سفارشی خود را گم کنید

ممکن است با خرید ایمیل از Gmail برای تجارت با نام دامنه سفارشی خود استفاده کنید. acsmarket همانطور که در بالا بحث کردیم ، استفاده از ایمیل های معمولی مانند [email protected] برای مشاغل ایده خوبی نیست. خوشبختانه ، Gmail مجموعه خدمات گسترده ای را ارائه می دهد – به طور گسترده ای با نام G Suite – که می تواند ایمیل میزبان تجارت شما باشد.

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید تجارت خود را به G Suite مهاجرت کنید:

  • ایمیل های حساب کارمندان شما. متعلق به شرکت

هنگامی که حساب های Gmail تأیید شده را از accsmarket خریداری می کنید ، به درستی صاحب هر حساب ایمیل در شرکت می شوید. به عنوان مثال ، اگر شرکت شما – AbcBusiness – تصمیم به خرید مجموعه ای از 60 حساب ایمیل برای 60 کارمند دارد ، تا زمانی که ایمیل با @ AbcBusiness.com تمام شود ، متعلق به سازمان شما خواهد بود.

در چنین مواردی ، کارمندان شما مجبور نیستند برای استفاده از مشاغل ، ایمیل رایگان ایجاد کنند. این یک ارتباط یکپارچه با مشتری را تقویت می کند. و اگر یکی از اعضای شرکت شما ترک کرد ، می توانید از ایمیل استفاده مجدد کرده و از آن استفاده مجدد کنید.

  • از فیشینگ پیشرفته و محافظت از بدافزارها لذت ببرید

به گفته گوگل ، اگر شما یک کاربر برتر Gmail هستید ، می توانید از شرکت خود محافظت کنید. ایمیل در برابر حملات فیشینگ و سایر بدافزارها . علاوه بر این ، بسته به سطح حمله سایبری شناسایی شده ، می توانید اقدام مناسب را انجام دهید.

همچنین می توانید تأیید اعتبار دو مرحله ای از ایمیل های شرکت خود را بدون هیچ زحمتی فعال کنید. این روند امنیت سایبری بهتری را برای داده های شرکت شما ، در طول مکالمات ایمیل ، و همچنین دسترسی به آنها تضمین می کند.

  • از چند نام مستعار ایمیل استفاده کنید

با یک بسته حق بیمه accsmarket از حساب های Gmail ، یک شرکت می تواند چندین نام مستعار ایمیل برای کارمندان و اعضای تیم ایجاد کند. به عنوان مثال ، شما می توانید [email protected] ، [email protected] ، [email protected] و همچنین [email protected] بدون سازش ایجاد کنید. این تکنیک به شما امکان می دهد تا ایمیل هایی را به افراد درون شرکت خود اختصاص دهید که همان نام را دارند – Jane Doe.

  • ذخیره سازی پرونده های حساب های ایمیل را افزایش دهید

اگرچه برنامه اصلی Gmail امکان ذخیره سازی قابل توجهی از 30 گیگابایت را برای هر کاربر فراهم می کند ، یک حق بیمه. این بسته می تواند فضای بیشتری برای حساب های ایمیل شما ایجاد کند. این امر به این دلیل است که احتمالاً برخی از کاربران در شرکت شما از 30 گیگابایت اختصاص داده شده بیشتر از فضای ذخیره استفاده می کنند.

نتیجه گیری

ارتباطات پست الکترونیکی یک نیاز اساسی در هر شرکتی است. برای افزایش بهره وری ، یک شرکت نیاز به خرید و استفاده از حساب های تایید شده Gmail دارد. همچنین ، خرید حسابهای تأیید شده Gmail گزینه ای را برای ایجاد مجموعه گسترده ای از حساب های Gmail برای تیم خود به شما می دهد.

شما همچنین نمی خواهید به هزینه هایی بپردازید که ارزش آن را ندارند ، و گاهی می توانید با محدودیت های بالقوه منطقه ای روبرو شوید. بنابراین ، باید اطمینان حاصل کنید که با خرید حساب های معتبر Gmail ، ارزش پول خود را بدست می آورید.

آیا در این باره فکر می کنید؟ با ما در زیر اظهار نظر کنید یا بحث را به توییتر یا Facebook خود انتقال دهیم.

توصیه های ویراستاران: