Google کلید امنیتی به روز شده Titan را که دارای یک اتصال USB-C است ، اعلام کرد. دانگل گزینه ای امن تر برای کاربرانی است که نیاز به اطمینان بیشتری نسبت به تأیید هویت سنتی دو عاملی (2FA) ارائه می دهند و افرادی که دارای جدیدترین نوع اتصال USB هستند به دستگاه هایی ارتقا یافته اند. کلید امنیتی جدید Yubico است و برای خرید مستقیم از فردا از Google در دسترس خواهد بود.
                 

اکثر مردم دارای اطلاعات بسیار حساس هستند که بصورت آنلاین ذخیره می شوند ، از جمله اسناد مالی ، سوابق پزشکی ، سوابق پیام رسانی و موارد دیگر. فراتر از این ، برخی از متخصصان ممکن است برای محافظت از حساب های آنلاین یا اسناد مشتری از امنیت بیشتری استفاده کنند ، جایی که کلیدهای امنیتی بدنی وارد می شوند.

وقتی تأیید هویت دو عاملی امکان پذیر است ، کاربران معمولاً یا یک کد را در یک پیام متنی دریافت می کنند که باید در کنار رمز ورود یک حساب وارد کنند ، یا باید با استفاده از یک برنامه تأیید هویت ذخیره شده در تلفن خود ، ورود به سیستم را تأیید کنند. کلیدهای امنیتی جایگزین مطمئن تری برای این روش ها هستند و از دسترسی کسی به حساب ها جلوگیری می کنند مگر اینکه آنها دانگل فیزیکی را در اختیار داشته باشند.

در اعلامیه ای در روز دوشنبه ، گوگل نشان داد كه كلیدی امنیتی به روز شده تایتان را با USB-C در فروشگاه گوگل از فردا آغاز می كند. این دانگل در دسترس مصرف کنندگان مستقر در ایالات متحده است و گزینه جدیدی را برای دستگاههای USB-C در اختیار آنها قرار می دهد.

کلید امنیتی جدید Titan با دستگاه های Android و همچنین سیستم عامل های Chrome ، Windows و Mac سازگار خواهد بود. به گفته این شرکت ، دانگل دارای یک تراشه ایمن سخت افزاری با سیستم عامل Google است – همان سخت افزار / سیستم عامل ارائه شده در کلیدهای امنیتی موجود Titan است. هر کدام از مدل های جدید کلید امنیتی 40 دلار قیمت دارند.