شما از خانه و وسایل نقلیه خود در برابر آسیب و سرقت محافظت می کنید ، اما اطلاعات شما چیست؟ برنامه بیمه شما باید از این نسخه پشتیبان تهیه کند.

نه تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما گزینه ای نیست. شما شنیده اید که کیم سال ها در مورد پشتیبان گیری از رایانه خود با IDrive صحبت کرده است ، و این به این دلیل است که این آسان ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای حفظ امنیت اطلاعات شما است.

فکر می کنید مجرمان سایبری شما را هدف قرار نمی دهند؟ دوباره فکر کنید برای خواندن درباره گسترش باج افزارهای خطرناک و کارهایی که می توانید برای محافظت از رایانه انجام دهید ، کلیک کنید یا به آن ضربه بزنید. کمبود روش برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما وجود ندارد. برخی سخت تر از آنچه فکر می کنید و برخی دیگر این کار را آسان می کنند. ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین گزینه برای شما باشد.

هارد دیسک شما کافی نیست

اگر به سادگی می توانید پرونده های خود را روی دیسک اصلی دستگاه خود ذخیره کنید و یک روز به آن زنگ بزنید ، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. عادت شما کارشناسان هشدار می دهند که این امر برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما کافی نیست. تصور کنید که به دلیل هارد دیسک آسیب دیده ، پرونده های شخصی مانند عکس های خانوادگی یا فیلم ها را از دست بدهید. برای یادگیری چگونگی محافظت از پرونده های مهم خود در جای دیگر ، روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

برای اطمینان از امنیت و ایمن بودن داده ها ، همیشه باید از قانون تهیه نسخه پشتیبان 3-2-1 استفاده کنید.

نسخه پشتیبان تهیه 3-2-1 چیست؟ حکومت؟

از آنجا که خرابی سخت افزار ، بدافزار ، بلایای طبیعی و خطای انسانی می تواند منجر به از دست رفتن داده ها شود ، ضروری است که شما نسخه پشتیبان تهیه داده ها را در اولویت قرار دهید.

یکی از راهکارهای محافظت از اطلاعات شما قانون پشتیبان گیری 3-2-1 است. که می گوید سه نسخه از پرونده های مهم خود را نگه می دارید: دو مورد در رسانه های مختلف ذخیره سازی و یکی در مکان خارج از سایت. این عمل تضمین می کند که اطلاعات شما قابل بازیابی است ، حتی اگر یک یا دو نسخه پشتیبان از بین برود.

انواع رسانه ذخیره سازی

استفاده از دو نوع ذخیره سازی مختلف برای تهیه پشتیبان توصیه می شود ، زیرا رسانه های ذخیره سازی می توانند از کار بیفتند. بسته به نیاز شما گزینه های مختلفی مانند هارد اکسترنال و راه حل های ابری وجود دارد.

چند مشخصات یا ویژگی هایی که هنگام خرید هارد اکسترنال باید به دنبال آن باشید عبارتند از:

ظرفیت ذخیره سازی – اگر شما نیاز به انتقال تعداد محدودی از فایل های متنی دارید ، یک درایو کوچکتر کفایت خواهد کرد. با این حال ، اگر شما عکس یا فیلم هایی دارید که می خواهید آنها را حفظ کنید ، درک کنید که آنها فضای قابل توجهی را ذخیره می کنند و یک درایو بزرگتر نیز لازم خواهد بود.

سرعت انتقال – اگر به طور معمول مقدار زیادی از آن را انتقال می دهید. از داده های گذشته و جلو ، سرعت انتقال سریع تر بسیار مهم خواهد بود. درایو حالت جامد (SSD) داده ها را سریعتر از هارد (HDD) پردازش می کند. با این حال ، SSD معمولاً از یک HDD گرانتر است و فضای کمتری را برای فضای ذخیره سازی فراهم می کند.

قابلیت حمل و دوام آیا می خواهید داده های خود را با خود ببرید؟ یک هارد اکسترنال با وزن سبک را انتخاب کنید که می تواند در جیب شما جای بگیرد. از نظر دوام بین SSD و HDD تفاوت وجود دارد. درایو حالت جامد هیچ قسمت متحرک ندارد و در صورت رها کردن آنها می توانند از هارد دیسک مقاوم تر باشند.

Security اگر اطلاعات شما حساس است ، می خواهید رمزگذاری کنید اطلاعات – برای یادگیری چگونگی ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که هارد دیسک خارجی شما با نرم افزار رمزگذاری سازگار است. گزینه های دیگر عبارتند از رمزگذاری سخت افزار ، مانند یک سیستم امنیتی فیزیکی که نیاز به ورودی اطلاعات دارد ، مانند PIN.

مکان های خارج از سایت

مانند دیسک های سخت خارجی ، راه حل های ابری فراوان هستند. بیشتر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر گزینه های رایگان و پولی ارائه می دهند. اگر تعداد کمی پرونده دارید ، ممکن است یک حساب کاربری یک راه حل ایده آل باشد. تعداد زیادی از داده ها به اشتراک نیاز دارند.

برای سرویس ابری که کیم توصیه می کند ، روی این گزینه ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید: IDrive. IDrive تمام نیازهای پشتیبان داده شما را پوشش داده است. همچنین چندین برنامه برای انتخاب وجود دارد ، از جمله گزینه اصلی 5 گیگابایتی.

اگر شغلی را اداره می کنید یا اطلاعات مهم زیادی را در دستگاه های خود ذخیره می کنید ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود در خارج از سایت مهم است. در اینجا در Komando.com ، هر جمعه از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه می کنیم و آن را خارج از سایت می کنیم. به این ترتیب ، ما همه چیز را در اعتصاب فاجعه از دست نخواهیم داد.

اگر نیازی به تهیه نسخه پشتیبان فیزیکی ندارید ، ممکن است یک صندوق امانات یا راه حل ذخیره سازی ابر را انتخاب کنید. بدانید که اگر یک صندوق امانات یا مکان ملموس دیگری انتخاب کنید ، دسترسی به داده های شما مشمول ساعت تسهیلات خواهد بود.

مطمئنا ، می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان از اسناد خود به روش های منسوخ و زمان دار تکیه کنید. شرط بندی برای ثبت نام در IDrive است. برای ذخیره 90٪ در 5 TB از نسخه پشتیبان ابری ، اینجا را کلیک کنید یا به اینجا ضربه بزنید. این فقط 7 دلار برای سال اول شما است.

حمایت: 3 دلیل اینکه شما باید از IDrive برای تهیه نسخه پشتیبان ابری خود استفاده کنید

این که آیا شما صاحب مشاغل با سال سابقه سوابق مشتری هستید ، یا فردی با سبد کاری که شما را به کار می گیرد شانس شما بیشتر از آن است که بدانید از آن محافظت کنید. تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های شما همیشه مهم است ، 9 روش معمول ما را که می توانید تمام داده های ذخیره شده خود را گم کنید ، بررسی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد IDrive ، روی این ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.