LONDON – ( WIRE BUSINESS ) – طبق گزارش جدید فنی Technavio ، اندازه جهانی بازار فلش NAND با رشد 11.09 میلیارد دلار در طی سال های 2019-2023 رشد می کند. بیش از 3٪ در دوره پیش بینی. درخواست صفحات نمونه رایگان

گزارش تحقیق 171 صفحه ای با TOC را در مورد "گزارش تحلیل بازار فلش NAND توسط جغرافیا (قاره آمریکا ، APAC ، و EMEA) ، نوع (3D NAND و 2D NAND) ، فناوری (TLC ، MLC) بخوانید. و SLC) و برنامه های کاربردی (تلفن های هوشمند ، SSD ، کارتهای حافظه ، تبلت ها و سایر موارد) 2019 – 2023 ". همچنین پیش بینی می شود که علاقه فزاینده ای به محصولات دارای مارک سازگار با محیط زیست رشد بیشتر بازار فلش NAND را تقویت کند.

افزایش تعداد بارگیری برنامه های کاربردی تلفن همراه منجر به حذف شکاف های کارت SD در تلفن های هوشمند و افزایش نیاز به حافظه داخلی شده است. علاوه بر این ، شرکت های تلفن های هوشمند به منظور افزایش ویژگی های ابتکاری در تلفن های هوشمند به طور فزاینده ای روی فعالیت های R&D تمرکز می کنند. این تولید کنندگان را وادار به معرفی محصولاتی با ظرفیت حافظه بالا می کند. بنابراین ، تقاضا برای ذخیره سازی با چگالی بالا برای پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه نسل بعدی در حال افزایش است ، که رشد بازار فلش NAND را در طول دوره پیش بینی سوق خواهد داد.

1 گزارش Technavio بخرید و برای 50٪ تخفیف در رتبه دوم قرار بگیرید. 2 گزارش Technavio را بخرید و سومین نسخه رایگان را دریافت کنید.

مشاهده عکس فوری بازار قبل از خرید

شرکت های بزرگ فلش NAND:

ADATA Technology Co. Ltd.

شرکت ADATA Technology Ltd. با استفاده از ظرفیت های ذخیره سازی ، راندمان بالا و قابلیت اطمینان ناهموار ، دارای نسبت های بهتری با عملکرد است. در سپتامبر سال 2019 ، این شرکت اعلام کرد که در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دفاعی و امنیتی 2019 (DSEI) آخرین نمایشگاه SSD ها ، محصولات ذخیره سازی تعبیه شده و ماژول های حافظه Double Data Rate (DDR4) 2666 با سرعت بالا را به نمایش می گذارد.

نیمه هادی سرو سرو

نیمه هادی Cypress Corp. راه حل های اتصال و محاسبه را برای IoT و برنامه های خودرو ارائه می دهد. این شرکت همچنین راه حل های ذخیره سازی و عدم امنیت داده ها را برای برنامه های مهم برای ماموریت فراهم می کند. این شرکت محصولات NAND و قابل ذخیره سازی داده با چگالی بالا را با خط تولید فلش Cypress ارائه می دهد.

Intel Corp.

Intel Corp. تحت بخش های مختلفی فعالیت می کند ، که شامل Client Computing Group (CCG) ، گروه مرکز داده (DCG) ، گروه اینترنت اشیاء (IoTG) ، گروه راه حل های حافظه غیر فرار (NSG) و گروه راه حل های قابل برنامه ریزی ( PSG). این شرکت NAND های مبتنی بر فلش NAND را برای مراکز داده ، مصرف کنندگان و سایر برنامه ها ارائه می دهد.

شرکت فناوری Kingston Technology

شرکت Kingston Technology Company فعالیت های تجاری در بخش های مختلفی دارد که شامل حافظه ، SSD ، فلش مموری USB ، کارت های حافظه ، خواننده ها و بی سیم است. این شرکت NAND درایوهای فلش USB و کارتهای دیجیتالی ایمن را ارائه می دهد.

Micron Technology Inc.

Micron Technology Inc. تحت عناوین مختلفی فعالیت می کند ، که شامل واحد کسب و کار محاسبه و شبکه (CNBU) ، واحد تجارت موبایل (MBU) ، واحد تجاری ذخیره سازی (SBU) و واحد تجاری جاسازی شده (EBU) می باشد. این شرکت فلاش TLC ، MLC و SLC NAND را برای کاربردهای مصرف کننده ، مشتری و خودرو ارائه می دهد.

امروز برای یک آزمایش رایگان ثبت نام کنید و به دسترسی سریع به 10،000+ گزارش تحقیقات بازار دسترسی پیدا کنید. پلت فرم SUBSCRIPTION Technavio

NAND Flash Type Outlook (درآمد ، میلیون دلار ، 2019 – 2023)

NAND flash Outlook Regional منطقه (درآمد ، میلیون دلار ، 2019 – 2023)

نمونه های نمونه Technavio هستند رایگان و شامل چندین بخش گزارش ، مانند اندازه بازار و پیش بینی بازار ، محرکها ، چالش ها ، روندها و موارد دیگر. درخواست گزارش نمونه رایگان

گزارش های مربوط به فناوری اطلاعات عبارتند از:

3D Market Market – 3D IC Market توسط محصولات (حافظه ، LED ، حسگرها و MEM) و جغرافیای (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی).

Hybrid Cloud Market – بازار ابر ترکیبی توسط کاربر نهایی (BFSI ، خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی ، ارتباط از راه دور و دیگران) و جغرافیا (APAC ، اروپا ، MEA ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی).

درباره Technavio

Technavio یک شرکت برتر تحقیق و مشاوره در زمینه فن آوری جهانی است. تحقیقات و تحلیل آنها بر روندهای نوظهور بازار تمرکز دارد و بینشهای عملی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصتهای بازار و توسعه استراتژیهای مؤثر برای بهینه سازی موقعیتهای بازار ارائه می دهد.

با بیش از 500 تحلیلگر تخصصی ، کتابخانه گزارش Technavio شامل بیش از 10،000 گزارش و شمارش ، پوشش 800 فن آوری ، در 50 کشور جهان است. پایگاه مشتری آنها شامل شرکت هایی با اندازه ها و از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 می باشد. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصتها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیتهای رقابتی آنها در تغییر سناریوهای بازار ، به پوشش جامع ، تحقیقات گسترده و بینشهای عملی بازار متکی است.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید ، لطفاً با تیم رسانه ما در [email protected] تماس بگیرید.