شرکت Houghton Mifflin Harcourt ( HMHC گزارش رایگان) آخرین جلسه متحرک بزرگ بود ، زیرا این شرکت شاهد افزایش سهام آن در روز بود. این حرکت با حجم بسیار خوبی انجام شد و سهام بسیار بیشتری نسبت به یک جلسه عادی تغییر کرد. این روند اخیر شرکت را معکوس می کند – زیرا سهام در یک بازه زمانی یک ماهه گذشته 16.1 درصد کاهش یافته است. برآورد اجماع برای سه ماهه جاری نیز بدون تغییر مانده است. قیمت اخیر قیمت دلگرم کننده است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در آینده ای نزدیک از این شرکت مراقبت کنید.

Houghton Mifflin در حال حاضر دارای رتبه Zacks رتبه 2 (خرید) است در حالی که ESP آن٪ 0.00 است.

قیمت شرکت Houghton Mifflin Harcourt

سرمایه گذاران علاقه مند در صنعت تجارت و خدمات ممکن است شرکت Core-Mark Holding Company را در نظر بگیرند. ( CORE گزارش رایگان) که دارای رتبه Zacks است شماره 1 (خرید قوی). شما می توانید لیست کامل سهام رتبه های امروز Zacks # 1 را در اینجا مشاهده کنید.

آیا HMHC در حال افزایش است؟ یا پایین؟ پیش بینی کنید که دیگران چه فکر می کنند: بالا یا پایین

7 بهترین سهام برای 30 روز بعدی

به تازگی منتشر شد: کارشناسان 7 سهام نخبه را از لیست فعلی 220 زک تقسیم می کنند # 1 قوی خریداری می کند. آنها این تیک ها را "بیشتر از همه به احتمال زیاد برای قیمت های اولیه" می دانند.

از سال 1988 ، لیست کامل بیش از 2 برابر بازار را با میانگین سود + 24.50٪ در سال شکست داده است. بنابراین مطمئن باشید که این دستبندهای 7 مورد توجه فوری شما قرار می گیرند.

اکنون آنها را مشاهده کنید >>

.